Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan; “Çok Konuşan Kral olsaydı Aslan yerine Papağan Orman Kral Olurdu”
 • Ana Sayfa » Gündem
 • 3 Haziran 2018 - 08:35:54
">
  Turan; “Çok Konuşan Kral olsaydı Aslan yerine Papağan Orman Kral Olurdu”

  AK Parti Gurup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ezine programları kapsamında Belediyenin İftar Programına katıldı, Mahmudiye ve Üvecik Köylerini ziyaret etti, Gökçebayır Köyünde vatandaşlarla Sahur yaptı. Ak Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan, Açılış, temel atma törenleri için geldiği Ezine’de Belediyenin düzenlediği İftar Programına katıldı, Üvecik ve Mahmudiye Köylerini ziyaret etti, ardından Gökçebayır Köyünde […]

  AK Parti Gurup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ezine programları kapsamında Belediyenin İftar Programına katıldı, Mahmudiye ve Üvecik Köylerini ziyaret etti, Gökçebayır Köyünde vatandaşlarla Sahur yaptı.

  Ak Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan, Açılış, temel atma törenleri için geldiği Ezine’de Belediyenin düzenlediği İftar Programına katıldı, Üvecik ve Mahmudiye Köylerini ziyaret etti, ardından Gökçebayır Köyünde vatandaşlar birlikte sahur yaptı.

  Milletvekili Turan’a Çanakkale Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, AK Parti İl Bşk. Gültekin Yıldız, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Fırat Akgün, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı (SKM) Ayhan Çetin, AK Parti Ezine İlçe Bşk. Güray Yüksel, İl Kadın Kolları Bşk. Gülsüm Üstün, AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Hüseyin Aytop v Bahri Uysal ve partililer eşlik etti.

  Turan, Kültür Merkezi ve Düğün Salonu Temel Atma, Ezine SGM Açılış törenlerine katıldıktan sonra , Ezine Gıda OSB çalışmalarını yerinde inceledi ardından Belediyenin yanındaki parkta İlçe Kadın Kolları üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Turan bu programların ardından Ezine Belediyesi tarafından düzenlenen İftar Programına katılarak, vatandaşlarla birlikte iftarını açtı.

  Turan ilk olarak ilçe pazaryerinde Ezine Belediyesi tarafından düzenlenen İftar Programına katıldı. Burada vatandaşlara seslenen Turan, “Ezine’de Belediye tarafından yapılan hizmet ve çalışmalar ile, gerçekleşen yatırımlardan bahsetti.  Turan ve beraberindekiler daha bir kahvehanede çay sohbetinde vatandaşlarla bir araya geldiç Turan’a burada MHP İlçe Bşk. A.Tevfik Aytimurer’de eşlik etti.

  Turan ve beraberindekiler daha sonra Mahmudiye Köyünü ardından da Üvecik Köyünü ziyaret etti. Burada Muhtaralar Tuncer Şaşkın ve Gürhan Yurter tarafından karşılanan Turan, vatandaşlara seslenerek, Çanakkale genelinde ve  Ezine’de gerçekleşen yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Vatandaşlarla bir araya gelen Turan, Ezine Gıda OSB’sinin Bölge için önemini anlatarak, yatırımların hız kesmeden devam etmesi için 16 yıldır devam eden istikrarın sürmesi gerektiğini ifade etti. Köylüler Ak Parti Grup Başkan vekili Turan’a ziyaretlerde büyük ilgi göstererek, sıkıntılarını anlattı çözüm istedi. Turan da vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilendi.

  Ak Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan ve beraberindekiler, Ezine ziyaretleri kapsamında sahurda ise Milletvekili Adayı Fırat Akgün ile birlikte Gökçebayır Köyüne misafir oldular.  Seçim politikalarını Gökçebayır’lılara anlatarak 24 Haziran’da destek istediler. AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan, “Gökçebayır’lı hemşerilerimize sofralarını bize açtıkları, ilgi alakaları ve samimi sohbetleri için teşekkür ederiz” dedi.

  Turan İftar Programı, köy ziyaretleri, ve vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde yaptığı konuşmalarda, Ezine’ye yapılan hizmet ve yatırımlara da değinerek, “ Biz Ankara’nın değil Çanakkale’nin Milletvekiliyiz. Bu işler konuşmakla olsaydı, ormanların kralı aslan değil papağan olurdu. Bakınız buradan bir kez daha ilan ediyorum. Ben söyledim eğer bu seçimlerde bu kardeşinizin partisi birinci olmazsa ben bir daha Çanakkale’den aday olmayacağım. Çünkü biz birinci olmak istiyoruz. Biz iş yapmak istiyoruz, üretmek istiyoruz. Bir yanlışımız olmadı ki bir kastımız olmadı ki eksiğimiz olur paramız yetmemiştir, bütçeyi planlayamamışızdır ama hangi vatandaşımızın hangi başka partili vatandaşlarımızın, hangi başka partili ilçe belediyemizin talebine hayır dedik ki kim ne dediyse imkanımız oranında gücümüz oranında omuz vermeye çalıştık. Sen CHP’lisin sen AK Partilisin demedik kimin ne talebi varsa hakkaniyeti uygunsa destek olmaya çalıştık.

  Biz vizyonu olan işler ortaya koyuyoruz. Halkımız için çalışıyor, onlar için üretiyoruz. Ezine Gıda OSB’si büyük bir yatırım. Bu proje bile tek başına seçim kazandırmalı. Biz Çanakkale’nin markalarını dünyaya duyurmak istiyoruz. Burada 8 bin kişi çalışacak. Ezine Türkiye’nin Dünyanın markası olacak. Türkiye’nin gıda da markası burası olacak, Ezine’nin etiketi varsa peynirin de, sütünde, zeytinin, elmasında armudunda diyecekler ki bu niye pahalı diyecekler ki buranın tüm standartları tarımın ön gördüğüne uygundur diyecek Biga’nın Çan’ın Lapseki’nin üreticisi buraya gelmeye başlayacak köyden kentte değil kentte köye tekrar göç başlayacak, bir daha diyorum sadece 150 hektar olan Gıda OSB’si bir partiye seçim kazandırır.

  Ezine’mizin hastanesi bitti. Şimdi Ezine’mize iki tane aile merkezi yapıyoruz. 112’ye başlıyoruz onların dışında daha bir sürü benzer çalışmalarımız var. İki ortaokul iki ilkokula bu sene başlıyoruz. Bir tanesinin inşaatı devam ediyor. SGK binamızı 6 ay oldu biliyorsunuz fiilen başladı biz açılış günü veremedik. Onu açacağız şimdi. Ezine’mizin ney eksiği varsa adliye binası, okulu, postanesi ne varsa hepsini ayağa kaldırıyoruz. Geyikli barajımız devam ediyor. Köylerimize asfalt, taş yapımımız devam ediyor. Bu sene Ezine’mize 100 bin metre kare taş veriyoruz. Bakın arkadaşlar ideolojik ön yargılarınızı bırakın bir tarafa sadece Ezine’mize köylerine 100 bin metre taş döşeyeceğiz kaç köyümüz var hesap edin ihalesi başladı. 100 bin metre büyük bir rakam arkadaşlar birde bizim 650 köyümüz var Çanakkale’de bir köye bir taş yap bir şey değil ama 650 taneyi 650’yle çarpmanız lazım. Asfaltlarımız olmaya devam edecek.

  Ezine’nin altı üstüne geldi. Gıda OSB’si Troia 2018 yılıyla, köprümüz öyle tünellerimiz öyle çok güzel işler yapıldı. Hastanemiz şuan kullanılıyor güzel bir hastane oldu Ezine’mize onun dışında aile sağlığı merkezine başlıyoruz. 112 istasyonu yerimiz var onu hayata geçireceğiz. Bu sene bir okulumuzun inşaatı devam ediyor ama 2018’in ekiminde başlayan iki ilkokul iki ortaokul olmak üzere dört inşaatımız daha olacak Ezine’nin nüfusuna oranla düşünün aynı anda dört okula başlıyoruz önceden bir okul yapılır 5 ay konuşulurdu. Artık biz yapılan işlerin temelini atmaya açılışını yapmaya inanın yetişemiyoruz” dedi.

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz