“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

Olcay Kılavuz: “Türk Andından Vazgeçmez”

Olcay Kılavuz: “Türk Andından Vazgeçmez”

TROAS KATI ATIK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI AYVAVCIK’TA YAPILDI

TROAS KATI ATIK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI AYVAVCIK’TA YAPILDI

Turan Ezine’de “Bu yeni CHP, HDP’nin kötü bir taklidi kötü bir karikatürüdür”
  • Ana Sayfa » Genel
  • 3 Şubat 2018 - 06:46:03
Turan Ezine’de “Bu yeni CHP, HDP’nin kötü bir taklidi kötü bir karikatürüdür”

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Ezine ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte oldu. Bir kısmı basına açık olan toplantıda bir konuşema yapan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan “Bazı partilerin, vakıfların, derneklerin Afrin’le ilgili operasyona dil uzatması bizi incitiyor” dedi. Turan konuşmasının devamında şunları ifade etti. “Oysa bizim bayrak, güvenlik, […]

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Ezine ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte oldu.

Bir kısmı basına açık olan toplantıda bir konuşema yapan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan “Bazı partilerin, vakıfların, derneklerin Afrin’le ilgili operasyona dil uzatması bizi incitiyor” dedi.

Turan konuşmasının devamında şunları ifade etti. “Oysa bizim bayrak, güvenlik, devlet ortak değerlerimiz. İsteriz ki onlarda bu konuda hassas olsunlar. Biz Afrin’e girerken ÖSO diye ifade edilen Suriye’de ki muhaliflerle ittifak ederek bu adımı attık.

Suriye’de savaşmayıp Türkiye’ye gelince CHP diyor ki Türkiye’ye niye geldiniz. Yahu savaşıyor, bu sefer diyor ki sen teröristsin ne işin var orada.

Bu kavgaya, mücadeleye beraber omuz verdi. Biz takdir beklerken eleştiriyle karşılaştık. Bakın ÖSO’ya bugün terörist diyen bir Esad’ın kendisi, İki PKK’nın kendisi bir de üzülerek söylüyorum ki CHP var. Olur mu ama oldu. Dünyada hiç kimse Amerika’sı Rusya’sı dahil ÖSO’ya terörist demiyor. Zaman zamanda toplumdan korktuğu için de destek yapıyormuş gibi gösteriyor. Ama tutamıyor ki partisini bir bakıyorsun bir toplantıda bir genel başkan yardımcısı bir toplantıda başka bir televizyonda başka birisi ‘YPG ülkesi için savaşan bir ordu’ ‘ÖSO bir terör örgütü’ diye konuşma yapıyor.  Ezine’de ki bu güzel toplantı vesilesiyle CHP’ye seslenerek kendinize gelin diyorum. ÖSO’yla ilgili duruşunuzu düzeltin, düştüğünüz yer durduğunuz yer maalesef Esad’in PKK’nın PYD’nin yanı haline geliyor.

“CHP, HDP’nin kötü bir taklidi, kötü bir karikatürüdür”

Bizim bildiğimiz CHP Mustafa Kemal’in CHP’sidir. Devletçidir, ulusalcıdır, milliyetçidir. Nerede devletçilik kaldı mı devletçilik. Adamın altı okundan bir tanesi devletçilik. İstanbul il başkanını gördünüz katil devlet diye slogan atıyor. Nasıl devletçilik. Diğeri milliyetçilik, milliyetçilik mi kaldı CHP’de oklar düşmeye başladı. Ya okların adı değişiyor, ya kendileri düşüyor. İstiyoruz ki CHP’nin kendi esas seçmeni Mustafa Kemal’i seven ülkesini seven milletini seven seçmen bu işe sahip çıksın ama maalesef parti çok fazla dönüştürüldü. Kılıçadaroğlu’ndan sonra şu mezhepten şu memleketten  olmayan hiç kimse yönetici olamaz hale gelmeye başladı. İstanbul il başkanının adını sileyim okuyalım size yazdıklarını HDP’nin başkanı dersiniz. Hiç akla CHP gelmez ama yeni CHP bu yeni CHP, HDP’nin kötü bir taklidi kötü bir karikatürü” dedi.

Turan daha sonra Cuma Namazını Ulu Camiinde kılarak vatandaşlarla sohbet etti.

  • Etiketler

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz