Ayvacık’ta Jandarma’dan Göçmen Kaçakçılarına Ağır Darbe

Ayvacık’ta Jandarma’dan Göçmen Kaçakçılarına Ağır Darbe

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

Olcay Kılavuz: “Türk Andından Vazgeçmez”

Olcay Kılavuz: “Türk Andından Vazgeçmez”

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi
Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Gelibolu-Eceabat arası bölünmüş yol yapım işi kapsamında,  Kilye koyunda bulunan T2 tünelinin inşaat alanını gezdi. AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Engin ve partililerle yapımı tamamlanmak […]

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Gelibolu-Eceabat arası bölünmüş yol yapım işi kapsamında,  Kilye koyunda bulunan T2 tünelinin inşaat alanını gezdi.

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Engin ve partililerle yapımı tamamlanmak üzere olan, Gelibolu-Eceabat arası bölünmüş yol yapım işi kapsamında,  Kilye koyunda bulunan T2 tünelinin de inceleme yaparak yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldıktan sonra araçlarla tünelin içinden geçtiler.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan  “Değerli arkadaşlar şu an Eceabat –Gelibolu yolumuzdaki tünellerin olduğu noktadayız burada 5,500metre uzunluğunda 6 ayrı tünelin olduğu inşaattayız. Bu altı tünelin bir tanesi nerdeyse bitti ve az önce araçlarımızla içerisinden geçerek diğer taraftan çıkma imkanı bulduk. Keyifli ve onurlu bir iş memleketimizin kalkınması,  şehitliğimizin ayağa kalkması, tarımın daha çok yükselmesi için ulaşım olmazsa olmazlarımızdan her bölgemizde iyi ulaşım için yoğun gayret saf ediyoruz köprümüz, yollarımız, tünellerimiz aynen devam ediyor bu günde Eceabat tünellerini yerinde görmek istedik. Karayolları müdürü, kaymakam, belediye başkanlarıyla beraber ziyaret ettik eksiklerimiz var mı yok mu onları konuştuk Ankara’dan yapacaklarımız var mı onları değerlendirdik. Biz bölgedeki yatırımların iddia edilen dalgalanmaya rağmen aynen devam etmesini istiyoruz takibin gecikmemesini istiyoruz şu an Çanakkale ki yatırımlarımızda hiç duran bir yatırım yok aynen takvime uyarak yolumuza devam ediyoruz çünkü bu memlekete ne kadar hizmet edersek edelim bu memlekete olan borcumuzu ödemiş olmayız. Şehitlerimizin, Gazilerimizin en yoğun olduğu topraklardayız onlara olan borcumuzu ödemiş olmayız” dedi.

 

 

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz