İBRAHİM ORHAN HOCA HAKKA YÜRÜDÜ

İBRAHİM ORHAN HOCA HAKKA YÜRÜDÜ

EGEMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

EGEMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

İŞKUR GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İLE GELEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

İŞKUR GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İLE GELEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

Turan”Afrin herhangi bir operasyon değil”
 • Ana Sayfa » Genel
 • 29 Ocak 2018 - 12:48:12
">
  Turan”Afrin herhangi bir operasyon değil”

  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Afrin herhangi bir operasyon değil. Türk milleti ‘Yürü.’ dedi, Mehmetçik oraya gitti. Hiç kimseye sormadan, hiç kimseye danışmadan, bu ülkenin güvenliği için CHP’si, MHP’si, AK Parti’si bir araya geldi. Ortak akıl ile ordumuzu savaşa değil, terörle mücadeleye gönderdik.” dedi. Biga ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Genel Kuruluna katılan […]

  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Afrin herhangi bir operasyon değil. Türk milleti ‘Yürü.’ dedi, Mehmetçik oraya gitti. Hiç kimseye sormadan, hiç kimseye danışmadan, bu ülkenin güvenliği için CHP’si, MHP’si, AK Parti’si bir araya geldi. Ortak akıl ile ordumuzu savaşa değil, terörle mücadeleye gönderdik.” dedi.

  Biga ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Genel Kuruluna katılan Turan, ülkenin güvenliği için tüm siyasilerin bir araya geldiğini belirtti.

  Turan, şu değerlendirmelerde bulundu:

  “Afrin herhangi bir operasyon değil. Türk milleti ‘Yürü.’ dedi, Mehmetçik oraya gitti. Hiç kimseye sormadan, hiç kimseye danışmadan, bu ülkenin güvenliği için CHP’si, MHP’si, AK Parti’si bir araya geldi. Ortak akıl ile ordumuzu savaşa değil, terörle mücadeleye gönderdik. Bizim sağımızda birileri devlet kuracakmış ‘Kuramazsın kardeşim.’ dedik. Çünkü orada devlet kurulduğu zaman, o devletin yansıması Türkiye’ye olacak. Afrin dediğimiz yer hemen Hatay’ın yanı. Sınırlarımıza o bölgeden sürekli top atışları oluyor. Buna dur demeyecek miyiz, bu işin partisi yok. Millet meselesi var. Mehmetçik bizim Mehmetçiğimiz.”

  “Türk ordusu Türklerin ürettiği altyapıyla Afrin’e girdi”

  Afrin’de bu kadar kısa sürede başarılı olunmasına ilişkin Turan, “Her operasyon öncesi ‘Şu silahın yazılımı durduruldu, şu anahtara izin verilmez.’ denilirdi. Ama şimdi Türk malı Cirit füzesi işini yapıyor. Atak helikopteri işini yapıyor. İHA işini yapıyor. Türk ordusu Türklerin ürettiği altyapıyla Afrin’e girdi. O yüzden rahatız.” ifadesini kullandı

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz