Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

“Uyuşturucu İle Mücadele İlçe Kurulu Toplandı”
 • Ana Sayfa » Genel
 • 15 Şubat 2018 - 12:04:15
">
  “Uyuşturucu İle Mücadele İlçe Kurulu Toplandı”

  Uyuşturucu İle Mücadele İlçe Kurulu toplantısı Kaymakam Ali İkram Tuna Başkanlığında  kurul üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.   Toplantıya, 3. Jan.Tab.Kom. J.Yb. Turgay Şavir, İlçe Jan.Kom. J.Yzb. Gürkan Irak, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, İlçe Sağlık Müd. Dr. Özgür Arıkan,   Ezine Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Muammer Yıldız, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ramazan Eren, İlçe […]

  Uyuşturucu İle Mücadele İlçe Kurulu toplantısı Kaymakam Ali İkram Tuna Başkanlığında  kurul üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

   

  Toplantıya, 3. Jan.Tab.Kom. J.Yb. Turgay Şavir, İlçe Jan.Kom. J.Yzb. Gürkan Irak, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, İlçe Sağlık Müd. Dr. Özgür Arıkan,   Ezine Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Muammer Yıldız, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ramazan Eren, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, İlçe Müftüsü Ali Güney, Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü Ezgi Avkal ve Ezine Belediyesi Zabıta Amiri Şaban Aygül katıldı.

   

  Kaymakam Ali İkram Tuna’nın açılış konuşması ile başlayan toplantıda Ezine’de uyuşturucu ile mücadele konusunda kurumların yaptıkları çalışmalar gözden geçirilerek konuyla ilgili değerlendirmeler yapıldı.

   

  Toplantıda başlıca;  Okul ve çevrelerinde madde kullanımının engellenmesi açısından güvenliğin arttırılması;  Mahalle içlerinde ve uyuşturucu kullanılabilecek park kafe ve benzeri yerlerin sürekli denetim altında tutulmasına devam edilmesi;   uyuşturucu ile mücadele konusunda vatandaş bilgilendirilmesi yapılması çalışmalarının devam etmesi;  İlçemizde bulunan metruk binaların tespiti, binaların madde kullananların meskeni durumuna gelmemesi için güvenlik çalışmalarına devam edilmesi ve yıkılması gereken binaların yıkılma çalışmalarının yapılması;  Işıklandırmanın az olduğu bölgelerde aydınlatma çalışmalarının yapılması; İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Ezine ve Geyikli Belediyeleri tarafından gençlerimize yönelik yapılacak sosyal etkinliklerin arttırılması;  özellikle servislerde, kantinlerde, hizmet alımı personellerinde gerekli incelemelerin titizlikle yapılması ve görsel olarak da çalışmalarının denetlenmesi;   öğrenci yurdu apart ve öğrenci barınma yerlerinin tespit edilerek denetlenmesinin yapılması konuları değerlendirildi.

   

  Toplantının devamında, Kaymakam Ali İkram Tuna’nın Başkanlığında “İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu” ve “İlçe Tütün Kontrol Kurulu” da kurul üyeleri ile toplanarak ilçemizde yapılan çalışmalar değerlendirildi.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz