Babaoğlu ; “Bizim için öncelikli olan çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğidir”

Babaoğlu ; “Bizim için öncelikli olan çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğidir”

Ayvacık’ta Jandarma’dan Göçmen Kaçakçılarına Ağır Darbe

Ayvacık’ta Jandarma’dan Göçmen Kaçakçılarına Ağır Darbe

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

Yıldız ; “Çanakkale’de Her İlçenin Belediye Başkanlığını İstiyoruz”
  • Ana Sayfa » Genel
  • 5 Nisan 2018 - 05:56:08
Yıldız ; “Çanakkale’de Her İlçenin Belediye Başkanlığını İstiyoruz”

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığına getirilen Gültekin Yıldız’ın düzenlediği ilk basın toplantısına ilgi yoğun oldu.   Parti binasında yapılan ve partililerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda Yıldız yaptığı açıklamada, ““İddialıyız, inşallah Çanakkale Belediyesi’ni kazanacağız. Her ilçenin Belediye Başkanlığını istiyoruz” dedi.   AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, “Çıktığımız bu yolda önce Allah’a, sonra teşkilatlarımıza ve […]

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığına getirilen Gültekin Yıldız’ın düzenlediği ilk basın toplantısına ilgi yoğun oldu.

 

Parti binasında yapılan ve partililerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda Yıldız yaptığı açıklamada, ““İddialıyız, inşallah Çanakkale Belediyesi’ni kazanacağız. Her ilçenin Belediye Başkanlığını istiyoruz” dedi.

 

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, “Çıktığımız bu yolda önce Allah’a, sonra teşkilatlarımıza ve feraset sahibi halkımıza güveniyoruz. Kenetlendiğimizde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan yürüdüğümüzde aşılamayacak bir engel görmüyoruz.” dedi.

 

Başkan Yıldız, parti binasında düzenlenen toplantıda, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uygun görmesiyle kendisinin il başkanlığı görevine layık görüldüğünü söyledi.

 

Bu Aziz Topraklarda Sorumluluklarımızın Farkındayız”

 

Çanakkale’nin çok önemli bir il olduğunu ifade eden Yıldız, şöyle konuştu:

 

“Bizlere bu toprakları vatan kılan, aziz şehitlerimizi şükranla minnetle ve
rahmetle anıyorum, gazilerimize acil şifalar diliyorum. CHP’nin 1961 yılına kadar tek bir milletvekili dahi çıkaramadığı merkez sağ bir siyasi anlayışın mirasçısı olmaktan, şehit başbakanımız Adnan Menderes’le siyaset yapmanın şerefine nail olmuş dedelerimizin ve Bayramiç’li Mehmet Akif’in torunları
olmaktan gurur duyuyoruz. Kanlarıyla tarih yazan, Çanakkale geçilmez dedirten 253 bin şühedanın yattığı, Cumhuriyetimizin kurucusu Anafartalar kahramanı Mustafa Kemal Atatürk’ün gazi olduğu bu aziz topraklarda yaşayan bizler sorumluluklarımızın farkındayız.”

 

Çanakkale ve 15 Temmuz Ruhunu Yaşayan Bir Çanakkale İçin Mücadele Edecepğiz”

Görev ve sorumluluklarının farkında olduğunu belirten Başkan Yıldız, “Hendek kazan teröristler kahraman Mehmetçiğimiz ve polislerimiz tarafından imha edilirken, Truva atına beyaz fular asıp savaşı durdurun açıklaması yapılan
değil, PKK’nın siyasi sözcüsü HDP barajı geçti diye şükür pilavı dağıtılan değil, şehrin seçilmiş milletvekilinin ‘PYD komşumuz olsun’ diye açıklama yapabildiği değil, yeni Mehmet Akifler yeni Mustafa Kemaller yetiştiren, Çanakkale ruhunu ve 15 Temmuz ruhunu yaşayan ve yaşatan bir Çanakkale için mücadele edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

“Her ilçenin belediye başkanlığını istiyoruz”

 

“Çocuklarımız, geleceğimiz, vatanımız, milli birlik ve beraberliğimiz için mücadele edeceğiz.” diyen Yıldız, şunları kaydetti: “Bu anlamda Çanakkale’de alacağımız her bir oyun ülkemizin geleceği açısından arz ettiği önemi biliyoruz. Çıktığımız bu yolda önce Allah’a, sonra teşkilatlarımıza ve feraset sahibi halkımıza güveniyoruz. Kenetlendiğimizde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan yürüdüğümüzde aşılamayacak bir engel görmüyoruz. 2019 yılında önümüzde iki tane seçim olacak. Hem belediye seçimlerini hem de genel seçimleri çok önemsiyoruz. Tüm ilçelerde iddialıyız. Her ilçenin belediye başkanlığını istiyoruz.”

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz