BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

Yıldız Futbolcular Çanakkale’de “2018 Troia Yılı” Kapsamında Dostluk Maçında Ter Döktü
">
  Yıldız Futbolcular Çanakkale’de “2018 Troia Yılı” Kapsamında Dostluk Maçında Ter Döktü

  2018 Troya Yılı kapsamında  Çanakkale’de Yıldız Futbolcular-Boğazgücü Masterlar Dostluk’ maçı düzenlendi.  Müsabakayı 7-1’lik skorla Yıldız Futbolcular kazandı.   2018 Troya Yılı kapsamında düzenlenen, ‘2018 Troya Yılı Yıldız Futbolcular-Boğazgücü Masterlar Dostluk Maçı”nda, eskiden Galatasaray Spor Kulübünde, Türkiye Futbol Milli Takımında ve önemli takımlarda forma giyen yıldız futbolcular yer aldı. Çanakkale 18 Mart Stadyumunda oynanan dostluk maçını […]

  2018 Troya Yılı kapsamında  Çanakkale’de Yıldız Futbolcular-Boğazgücü Masterlar Dostluk’ maçı düzenlendi.  Müsabakayı 7-1’lik skorla Yıldız Futbolcular kazandı.

   

  2018 Troya Yılı kapsamında düzenlenen, ‘2018 Troya Yılı Yıldız Futbolcular-Boğazgücü Masterlar Dostluk Maçı”nda, eskiden Galatasaray Spor Kulübünde, Türkiye Futbol Milli Takımında ve önemli takımlarda forma giyen yıldız futbolcular yer aldı. Çanakkale 18 Mart Stadyumunda oynanan dostluk maçını Boğazgücü Masterlar karşısında, 7-1’lik skorla Yıldız Futbolcular kazandı.

   

  Çanakkale Merkez’e bağlı Tevfikiye köyü sınırları içerisinde yer alan Troya Antik Kenti’nin, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girişinin 20’nci yılı olması dolayısıyla ilan edilen ‘2018 Troya Yılı’ kapsamında kentte çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor.

   

  Bu kapsamda Çanakkale 18 Mart Stadyumu’nda ‘2018 Troya Yılı Yıldız Futbolcular-Boğazgücü Masterlar’ dostluk maçı gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında yapılan futbol karşılaşmasını, Çanakkale Vali Yardımcısı Ali Candan, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Galatasaray eski yöneticisi Levent Nazifoğlu, Galatasaray daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş izledi.

   

  Dostluk maçı öncesinde, Boğazgücü Masterlar oyuncusu Ramazan Güleç gazetecilere yaptığı açıklamada, “2018 yılı Troya yılı olarak kabul edildi. Bu bağlamda Galatasaray ve Milli Takımda forma giymiş eski oyuncularla aynı sahada olmak anlatılmaz yaşanır” dedi.

   

  Galatasaray ve Milli Takım’ın eski yıldız futbolcusu Ergün Penbe ise yaptığı açıklamada, “Troya Turnuvası için buradayız. Dostluk maçı için, eski arkadaşlarımızla buraya geldik. Çokta güzel karşılandık. Çanakkale zaten şehitlerimizin olduğu bir şehir. Doğal güzellik olarak da çok güzel şehirlerimizden bir tanesi. Daha önce gelmeyen arkadaşlarımızda vardı. Onlar içinde güzel oldu. Göremediğimiz birçok eski oyuncularla beraber olacağız. Buraya gelen izleyicilere güzel dakikalar yaşatmak istiyoruz. Onlara keyif vermek istiyoruz. Tabi eskisi gibi değiliz. Baktığımız zaman ben futbolu bırakalı 10 yıl olmuş. Daha uzun yıllar önce bırakan arkadaşlarımızda var. Elimizden geldiğince onlara görsel bir şölen sunmaya çalışacağız. İnşallah bir sakatlık kaza bela olmaz” diye konuştu.

   

  Boğazgücü Masterlar dostluk maçında sahada Türk futbolunun unutulmaz yıldızlarından, Ergün Penbe, Emre Aşık, Hasan Kabze, Kerem İnan, Mert Korkmaz, Murat Önür, Bekir Gür, Volkan Arslan, Engin Baytar, Yetkin Etkin’in de aralarında bulunduğu çok sayıda unutulmaz futbolcu yer aldı.

   

  Maçı izlemeye gelen taraftarlar, Dostluk maçı için sahaya çıkan emektar yıldız futbolculara, sevgi gösterisinde bulundu.

   

  Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, dostluk maçına katılan yıldız futbolculardan Ergün Penbe, Emre Aşık ve Mert Korkmaz’a protokol tarafından teşekkür plaketi verildi.

   

  Seramoninin ardından hakemin başlama düdüğüyle 30’ar dakikalık iki devre halinde oynanan ‘2018 Troya Yılı Yıldız Futbolcular – Boğazgücü Masterlar Dostluk’ maçını 7-1’lik skorla Yıldız Futbolcular kazandı.

   

   

  • Yorumla

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz