Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

YILMAZ KONCA GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
 • Ana Sayfa » Genel
 • 18 Eylül 2017 - 22:41:35
">
  YILMAZ KONCA GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, “Gaziler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Gaziler Günü ve Mustafa Kemal Atatürk’e Mareşal’ ve ‘Gazi’ Ünvanı verilmesinin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Geçmişi yaşayıp, geleceğe yön vermemizi sağlayan ve tarih bilincimizi canlı tutan kahraman Gazilerin bu […]

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, “Gaziler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Gaziler Günü ve Mustafa Kemal Atatürk’e Mareşal’ ve ‘Gazi’ Ünvanı verilmesinin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

  Geçmişi yaşayıp, geleceğe yön vermemizi sağlayan ve tarih bilincimizi canlı tutan kahraman Gazilerin bu mutlu gününü kutladığını ifade eden Konca, “19 Eylül’ün yurdumuzun her yerinde ‘Gaziler Günü’ olarak anılması, kahraman şehitlerimize, cesaret timsali gazilerimize ve ailelerine minnet borcumuzu bir nebze de olsa ödeme günüdür. Milletimizin her ferdi, bugünlere gelmemizdeki en büyük etkenin geçmişte elde edilen tecrübelerden kaynaklandığının bilincindedir. Bu bilinç gazi ve şehitlerimizin hatırasını her zaman canlı tutmakta, onları minnet ve şükranla yâd etmektedir. Onların yazdığı tarih sonraki nesillerimize aktarılmakta, böylece geleceğimize yön vermede bize ışık tutmaktadır” dedi.

  Milletin yaşadığı en yakın kahramanlık tarihinin Milli Mücadele olduğunu vurgulayan Konca, “Türk Milleti kendisine yakışan ve tüm dünyaya örnek olan başarıyı burada da elde etmiştir. Bunun neticesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi, Mustafa Kemal Atatürk ve O’nun şahsında gazilerimizi 19 Eylül 1921 tarihinde “Gazi” unvanıyla şereflendirmiştir. Vatanımız, bayrağımız uğruna gazilik ve şehitlik şerefine ulaşanlar bugün de yarın da minnet ve şükran duygularıyla anılacaktır” ifadelerini kullandı.

  Konca, mesajını şöyle sürdürdü: “Herkes Bilmelidir ki; Her ne şekilde olursa olsun, vatanımızın bütünlüğünü hedef alan güçler, kahraman güvenlik güçlerimiz ve vatansever Türk insanının mücadele azmi ve kararlılığı karşısında er ya da geç yok olacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle, Vatan topraklarının ve Yüce Türk Milleti’nin bölünmez bütünlüğünün sonsuza değin korunması, Milletimizin de huzur ve güven ortamı içinde yaşamlarını sürdürebilmeleri amacıyla, gazilik rütbesini alan gazilerimizle, yine bu uğurda canlarını veren tüm şehitlerimizin dul ve yetimlerini bu anlamlı günde saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz