Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Yılmaz Konca Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
 • Ana Sayfa » Genel
 • 27 Ocak 2018 - 06:10:35
">
  Yılmaz Konca Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına adaylığını açıkladı. Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca,17 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığına ve yönetimine aday olduklarını açıkladı. Konca, Otogar yanında bulunan Yahya Çavuş Anıtı önünde […]

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına adaylığını açıkladı.

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca,17 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığına ve yönetimine aday olduklarını açıkladı.

  Konca, Otogar yanında bulunan Yahya Çavuş Anıtı önünde kendisine destek veren kalabalık bir gurupla  düzenlediği basın açıklamasıyla adaylığını açıklayan Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına üyelerden gelen yoğun baskı ve istek üzerine talip olduklarını söyledi.

  Konca açıklamasında şunları ifade etti.

  “Çok değerli Ezine ilçemizde Esnaf ve Sanatkarlık yapan odalarımıza ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifimize kayıtlı esnaf ve sanatkar arkadaşlarım, dostlarım, abilerim, kardeşlerim.

  Bizlerin dili, gözü ve kulağı olan çok değerli sayın mensubu arkadaşlarımız, hepinize hoş geldiniz diyor, şahsım ve tüm arkadaşlarım adına sizlere saygılar sunuyorum.

  Bizler bugün gururla, onurla yaşadığımız Türkiye Cumhuriyetimizin kurulması, vatana topraklarımızdan düşmanın atılması, yok edilmesi mücadelesinde tarihe geçmiş, Atamız YAHYA ÇAVUŞ’un torunlarıyız.

  Öncelikle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşları ile bu vatan uğruna canını fed etmiş tüm şehitlerimiz ile, ebediyete intikal etmiş esnaf ve sanatkarlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

  Vatanımızın bekası, sınır güvenliğimiz için Suriye topraklarında savaşan tüm Silahlı Güçlerimize dualarımızla destek oluyor, Rabbimden onları muzaffer eylemesini diliyorum.

  Sevgili arkadaşlarım,

  Ben, Haziran 1989 tarihinde Ezine’mizde taksici mesleğinde esnaflığa başladım. 29 yıldır esnaflık yapıyorum. 02.01.2010 tarihinde meslek gurubumdaki üyelerimizin teşvik etmesi ile Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odamızın Başkanlığına talip oldum. Üyelerimizin takdiri ile bu göreve seçildim.

  2 dönemdir yani 8 yıldır Odamızın Başkanlığını yapmaktayım. Bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Bunun takdirini de 2 dönemdir değerli üyelerimiz bizleri rakipsiz olarak seçtikleri ve destekledikleri için ayrıca teşekkür ediyorum.

  Sevgili arkadaşlarım,

  Bugün burada bir araya gelmemizin nedeni, biliyorsunuz 17 Şubat 2018 tarihinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifimizin seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı yapılacaktır.

  Mevcut Kooperatif Başkanımızın yeniden göreve talip olmadığından dolayı Ezine ilçemiz esnaf ve sanatkarlarımızdan kooperatifimizin ortaklarından ve halkımızdan şahsıma Kooperatif Başkanlığına aday olmam için yapılan teklifler ve desteklerden dolayı bu açıklamayı yapmaktayım.

  Her zaman Ezine’mizin, halkımızın, esnaf ve sanatkarlarımızın beni bir göreve davet ettiklerinde görevden ve sorumluluktan kaçmam asla mümkün değildir.

  HALKA HİZMET ETMEK, HAKKA HİZMET ETMEK DEMEKTİR. Dünya görüşümüz budur.

  Bu duygu ve düşünceler doğrultusunda Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Odamız ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odamız üyelerinin kredi işlemlerinin yapıldığı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunda ekip arkadaşlarımla birlikte göreve talibiz, adayız.

  Kooperatifimizin ortakları, esnaf ve sanatkarlarımızın bizleri takdir edip, göreve gelmemiz durumunda kooperatifimiz ve kooperatif ortaklarımız için en iyi hizmeti vermek için bu güne kadar yaptığımız Oda Başkanlığında olduğu gibi, gece gündüz demeden 24 saat onların emrinde olacağımızı buradan taahhüt ediyorum.

  Seçim çalışmalarında tüm kooperatif ortaklarımıza neden aday olduğumuzu, seçilmemiz durumunda yapacağımız çalışmaları bire bir anlatacağız.

  Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, esnaf ve sanatkarlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyor, hayırlı, bereketli kazançlar diliyorum.

  HER ŞEY EZİNEMİZ İÇİN

  Saygılarımla ”

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz