24 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

1.ŞEHİTLER FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BOZCAADASPOR

Bu yıl birincisi düzenlenen “1. ŞEHİTLER FUTBOL TURNUVASI” sona erdi. Turnuvanın Şampiyonu Bozcaadaspor oldu.

Bu yıl 1. si düzenlenen ve 2004-2005 doğumlu sporculardan oluşan ve Ezine Spor, Altay, Bozcaada, Çanakkalespor, Fatih Sultan Mehmet, Kepezspor, Lapsekispor, Esenlerspor  takımlarının katıldığı ve 1 gün süren turnuva sona erdi.

Turnuvanın şampiyonu Bozcaadaspor oldu.  Turnuvann 2. Si Fatih Sultan Mehmet 3. Sü ise Çanakkalespor oldu.

Hayli çekişmeli, heyecanlı ve zevki müsabakaları oynandığı turnuvayı Galatasaray’ın ve Milli Takımın efsane futbolcularından Kaptan Cüneyt Tanman, Galatasaray’ın unutulmaz golcülerinden Mustafa Kocabey (Papen Mustafa), İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Ezine Spor İlçe Müdür V. Soner Şahin,  Bozcaadaspor Başkanı Osman Ataol, Ezinespor Başkanı Mehmet Akyün, Ezine Esnaf ve San.Od.Bşk.Mehmet Özkan, sporseverler izledi.

Turnuva akşam düzenlenen kupa töreni ile sona erdi.

Turnuvanın organizasyon sorumlusu Teknik Direktör İbrahim Zeki Kutver, “Bu yıl 1. Sini düzenlediğimiz turnuvanı gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bir hayli çekişmeli ve heyecanlı müsabakalrın oynandığı turnuvada Şampiyon olan Bozcaadaspor ve 2. Olan Fatih Sulan Mehmet ve 3. Olan Çanakkalespor takımlarımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum.

İnşallah gelecek yoıl turnuvamızı daha farklı ve daha güzel bir organizasyonla gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Kutver açıklamasında, “ 1.cisini düzenlediğimiz futbol turnuvasında başta bu organizasyonu yapmamızı sağlayan ama sponsorumuz N.S SEZGİN OTOMOTIV ve N.S SEZGİN Peynircilik sahibi Nahit Sezgin, sponsorlarımız KARADAŞLAR İNŞAAT sahibi Müslüm Karadaş,SAHİ MOBİLYA sahibi Harun Çüren, ADOPEN Çanakkale Bölge Bayii Ahmet Küçük ve Ezine Esnaf Odası Bşk. Mehmet Özkan’a spora ve sporcuya katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.
Turnuvamıza katılan Ezinespor, Çanakkalespor, İstanbul Fatih Sultan Mehmet, Altay, Bozcaadaspor, Lapsekispor, Esenlerspor takımlarımıza çok teşekkür ederim.
Bu organizasyonu katılımlarıyla şereflendiren  Ezine İlçe Emniyet Müdürümüz Alper Pasinli, İlçe Spor Müdürü Soner Şahin, Ezine Esnaf ve San.Od.Bşk.Mehmet Özkan, Turnuvamızın ana sponsoru Nahit Sezgin, Milli Takımın ve Galatasaray’ın unutulmaz Kaptanı Cüneyt Tanman,Galatasarayın unutulmaz golcüsü Mustafa Kocabey, Sponsorumuz sahi Mobilya şube müdürü Halil Bulan, Ezinespor Kulübü Başkanı Mehmet Akyün, Bozcaadaspor Kulübü Başkanı Osman Ataol, Körüktaşı köyü Muhtarı Bahadır Gönüllü, Yeniköy Muhtarı Kemal Tutar, Bigaspor Teknik Direktörü İbrahin Küçük katıldılar. Minnettarız.
En önemlisi geleceğimizin teminatı olan genç sporcu kardeşlerim sizlerin emeğine sağlık. Sabah başlayan yorucu tempo gece karanlığına kadar sürerek büyük bir efor sarf ettiniz.  Ayaklarınıza sağlık. İnşallah Allah seneye bu organizasyonun daha güzelini yapmak nasip eder” dedi.