7 Mayıs 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Dalyan Köyü Muhtarı Sadi Çalıkoğlu, Yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Çalıkoğlu mesajında şunları ifade etti ;

“Bilinen tarihte dünyanın ancak bir veya iki defa yaşadığı küresel bir salgınla mücadele ederek geçirdiğimiz 2020 yılını geride bırakıyoruz.  2021 yılının gerek ülkemize gerekse bütün dünyaya barış. Huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini dileyerek sözlerime başlamak istiyorum. Salgın ile mücadelede üstün bir gayret sarf eden başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere bütün birimlerimize teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun.
Bu süreçte hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve hala tedavi görenlere acil şifalar dilerim.
İçte dışta büyük sorunlarla uğraştığımız 2020 yılı geride kalmakta 2023 yılına bir adım daha yaklaşmaktayız. İlelebet yaşayacak olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı olan 2023’te, önceden belirlediğimiz birçok hedefe Allah’ın izniyle ulaşmış olacağız.

Yeni yıla girerken ilçemiz, ülkemiz ve tüm dünya için mutluluk, sağlık ve güzellik yönündeki temennimizi ve dileklerimizi yeniliyor ve tekrarlıyoruz. Her yeni yıl; başarının ve umudun egemen olduğu, iyimserlik hissiyatımızın canlandığı, kardeşlik, dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda yeni isteklerin beklendiği bir yıldır.

2021 yılının birlik ve beraberlik içinde milletimiz, ülkemiz, ilçemiz ve bütün insanlık için üzüntü,  keder ve felaketlerden uzak sağlık, mutluluk, barış ve huzur dolu bir yıl olması dileklerimle yeni yılınızı kutluyorum.