17 Mayıs 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Yeniköy Muhtarı Seyit Kaytan Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kaytan mesajında şunları ifade etti.

“Hüzünleriyle sevinçleriyle, gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz. Tüm insanlık olarak 2020 yılını oldukça zorlu geçirdik. Covid 19 Pandemisinin dünyada etkilemediği ülke kalmadı. 2020 yılını geride bırakırken insanlık olarak hala korona virüsle mücadelemiz devam ediyor. Bu virüs bizlere; sağlığın, sevdiklerimizle birlikte geçireceğimiz her anın, kucaklaşmanın, samimiyetin ne kadar önemli olduğunu gösterdi

Her yeni yıl, beraberinde yeni umutlar ve başlangıçlar getirir. Geride bıraktığımız yılın bir muhasebesini yaparken, aynı zamanda yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini planlamak, zamanımızı ve enerjimizi ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.
 
Bu duygu ve düşüncelerle 2021 yılının tüm Ezine’li  hemşerilerim için sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni eder, ilçemizde barış, kardeşlik ve hoşgörü ikliminin devamını dilerim.