30 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ahmet Nur Çebi’den Stadyum Sponsorluğu ve Seçim ile ilgili Sözler

Ahmet Nur Çebi’den Stadyum Sponsorluğu ve Seçim ile ilgili Sözler

BHA SPOR SERVİSİ

Beşiktaş’ın 2023 yılı 2. Olağan Divan Kurulu Toplantısı BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Başkan Ahmet Nur Çebi, stadyum isim sponsorluğu, seçim, transferler ve gündemdeki önemli konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş gündemini uzun süre meşgul eden Talisca ve Ramos transferleri ile ilgili konuşan Ahmet Nur Çebi, “Talisca’yı almak istedik ama kulübü bırakmadı. Ramos’u, Beşiktaş’a kazandırmak istedik ama maalesef teklifimizin çevresinde bile dolaşmayan bir oyuncuydu. Serhan kardeşim de bu transferi çok istedi ama olmadı. Kendisiyle aramızda hiçbir sorun yok” dedi.

Çebi’den Stadyum İsim Sponsorluğu Açıklaması

Stadyum isim sponsorluğundaki son durumu divan üyeleri ile paylaşan Çebi, “Stadyum ismiyle ilgili önümüzdeki hafta her türlü detayın bittiği, imzanın atıldığı bir süreç yaşayacağımızı müjdelemek istiyorum” diye konuştu.

“Beşiktaş’ın Başkan Adaylarının Çok Olmasının Önemli Olduğunu Söyledim”

Çebi, Beşiktaş’a aday olacak adaylara zarar verecek bir şey yapmayacağını söyleyerek seçimle ilgili şunları söyledi:

Olağanüstü seçim isteyenler var. Beşiktaş’ın başkan adaylarının çok olmasının önemli olduğunu söyledim. Bugün de aynı fikirdeyim. Beşiktaş’a aday olacak adaylarla ilgili zarar verecek bir şey yapmamam gerektiğini biliyorum. Çünkü yarın başkanım diye hitap edeceğimi biliyorum. Seçim gerekiyorsa konuşuruz. Gerekirse de seçim için konuşuruz. Konu Beşiktaş ise gerisi teferruattır. Lütfen birlik ve beraberliği sağlayalım. Gereken değerlendirmeyi yaparız. Bundan kaçmayacağımı da söylüyorum.”

“Bu Sezon Şampiyon Olacağız”

Birlik beraberlik içerisinde oldukları takdirde şampiyon olacaklarını vurgulayan Çebi,”Biz bu sezon şampiyon olacağız. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde olalım. Futbolcularımızı rahatsız edecek davranışlar içinde bulunmayalım.” değerlendirmesinde bulundu.

About Post Author