17 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AK Gençler Gelişim Kampı’nda Buluştu

AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan, Yönetimi ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları Afyon’da düzenlenen ‘Büyük Türkiye’nin Güçlü Gençliği’ başlıklı gelişim kampına katıldı.

Genel Merkez Gençlik Kollarının başlattığı gelişim kampları üç gün sürdü. AK Parti Çanakkale Gençlik Kolları il yönetimi ve ilçe başkanları‘da dört çevre ilin katılımıyla Afyon’da düzenlenen kampa katıldı.
Kampa özel konuk olarak AK Parti Genel Sekreteri ve Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül katıldı. Gençlere Ak Partideki tecrübelerini aktaran GÜL, Ak Gençliğin sorularına yanıt verdi.
Geleceğin güçlü yöneticileri olacağız
Ak Parti Vizyonu, Tarih Bilinci ve Türkiye Modernleşmesi, Siyasi Bilinç, Dış Politika Vizyonu ve İletişim Teknikleri konularında Genel Merkez MKYK Üyeleri, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları ve kişisel gelişim uzmanları eğitim verdi.

Gençlik kolları olarak dolu dolu bir eğitim programı geçirdiklerini aktaran İl Gençlik Kolları Başkanı Ceyhan, “Üç gün boyunca alanında uzaman eğitimciler ve teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik. Donanımlı ve kendini yetiştiren bir gençliğe sahibiz. AK Parti gençliğine her zaman büyük önem veren bir partidir. Bizler ülkemizin geleceği olacağımızın idrakindeyiz. Şimdinin gençliği geleceğin güçlü yöneticileri olacağız. Bunun için boşa geçirecek zamanımız yok. 2023 ve 2071 hedefleri için var gücümüzle çalışıyor kendimizi yetiştiriyoruz. Gençlik Kolları Başkanımız Melih Ecertaş’a düzenlenen bu gençlik kampı için teşekkürlerimizi sunarız ”dedi.

11102016_4_0002

11102016_4_0003

 

About Post Author