16 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AK Parti Kepez Belde Başkanlığına Atama

AK Parti Kepez Belde Başkanlığına Atama

09082016_3_0001

 

 

AK Parti İl Başkanlığı tarafından boşta olan Kepez Belde Başkanlığı görevine İl Yönetim Kurulu Üyesi-Medya Tanıtım Birim Başkanı Alper Altınok’un Ataması yapıldı.

 

 

İl Başkanlığında dün akşam yönetim kurulu toplantısından sonra yapılan basın açıklamasında Alper Altınok’un Kepez Belde Başkanlığına atanması basına duyuruldu. Basın açıklamasına İl Yönetim Kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Saime Çetin Aydoğan’da katıldı.

 

İl Başkanı Karadağ yaptığı açıklamada Kepez’in Türkiye’nin en büyük beldesi olduğunu ve Kepez’in hem İl Başkanlığı hem Merkez İlçe Hem de Genel Merkez için çok önem arz ettiğini ifade etti.

 

Karadağ ; “Kepez bizim için her zaman önemli olmuştur.Geçmişte Kepezi Kepez yapan AK Parti vizyonudur. Biz Kepez beldesine ayrı bir önem ve değer veriyoruz.İşte bu yüzden Kepez Belde Başkanlığı makamı ve Kepez Belde Teşkilatı bizler için son derece önemlidir. İl Yönetimimizde medya ve tanıtım birim başkanlığı yapan Sn.Alper Altınok genç ve dinamik bir siyasetçidir. İnşallah genç, dinamik olması ve bilgi birikimini birleştirerek Kepezde çok güzel işlere imza atacaktır. Biz ile yönetimi olarak kendisinin arkasında olduğumuzu ifade ettik. Belde başkanı olarak elbette ilk hedefi AK Parti vizyonunu Kepez’e geri getirmektir. Kendisi ivedilikle bu yönde çalışmalara başlayacaktır. Hayırlı olsun, Allah yar ve yardımcısı olsun diyorum. Rabbim güzel işler yapmayı nasip etsin” dedi.

Kepez Belde Başkanlığına atanan Alper Altınok yaptığı açıklama da kendisine bu görevi layık gören milletvekilleri Bülent Turan, Ayhan Gider, İl Başkanı Yeşim Karadağ ve Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu’ na teşekkür etti.

About Post Author