15 Nisan 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AK Parti Kepez Belde Gençlik Kolları Başkanı Sercan Tan ve Kepez Belde Gençlik Kolları teşkilatı olarak geçtiğimiz hafta sonu  çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak için bir etkinlik düzenledi.

AK Parti Kepez Belde Gençlik Kolları Başkanı Sercan Tan etkinlik hakkında yaptığı açıklamada, çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak için bu etkinliği düzenlediklerini söyledi. AK Parti Kepez Belde Gençlik Kollarında kısa süre önce göreve başlayan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çalışmalarıyla olumlu yönde dikkat çeken Başkan Tan; “Teşkilat olarak, ilkelerimiz arasında yer alan ‘insan çevrenin dostu olmalıdır’ bilinci ile bu gün 2 km’lik sahil şeridimizi temizledik. Bu konuda Kepez Beldesi sakinlerimize sözümüz olsun. Biz AK Parti Kepez Belde Gençlik Kolları Teşkilatı olarak çevre ve doğaya yönelik daha fazla faaliyetlerde bulunacağız. Atalarımızın da dediği gibi ‘Aslan yattığı yerden belli olur’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ise yaptığı açıklamada;  AK Parti Kepez Belde Gençlik Kollarının yapmış olduğu etkinlikle Kepez Belde hepimize mesaj veren gençlerimize teşekkür ediyorum ve onlarla gurur duyuyorum. Kıyılarımızı temiz tutalım denizimiz de temiz olsun. Kıyıları  kirletmemek, temizlik yapmaktan daha önemlidir” dedi.

Kıyıya atılan her çöpün denize gittiğini belirten Altınok , “Bu etkinliği düzenleyerek gençlerimiz deniz ve kıyı temizliğine dikkat çekmek istediler. Kepez Belde Gençlik Kolları Teşkilatımıza tekrar özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Teşkilat olarak çevreye karşı çok duyarlı olduğumuzu tekraren belirtmek isterim,hep birlikte el ele vererek Beldemiz için her zaman en iyiyi sunma gayreti içerisinde çalışmalarımızla sakinlerimizin karşısına çıkmaya devam edeceğimizi bildirir,AK Parti Kepez Belde Başkanlığı olarak Kepez’deki tüm sakinlerimizi temiz ve doğaya sahip çıkan bir toplum olmaya davet ediyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.