4 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Merkez’e bağlı Kepez Beldesinde AK Parti Kepez Belde Teşkilatı tarafından Kepez Meydanı’nda 16 Nisan’da oylanacak olan Anayasa Değişikliğini anlatmak için ‘EVET’ çadırı kuruldu.

AK Parti Kepez Belde Başkanlığı  tarafından geçtiğimiz hafta 16 Nisan’da oylanacak olan Anayasa Değişikliği için start verildi. Çanakkale’de de Merkez’e bağlı Kepez Beldesinde AK Parti Kepez Belde Teşkilatı referandum çalışmalarına hız kesmeden başladı. İlk olarak Kepez esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve ekibi, Kepezlilere referandum öncesi 16 Nisan’da oylanacak olan Anayasa Değişikliğine neden ‘EVET’ demeleri gerektiğini belde merkezine kurulacak ‘EVET’ çadırında da  anlatacak.Yaklaşık 3 yada 4 gün Kepez meydanında kurulacak ‘EVET’ çadırında vatandaşlara Anayasa Değişikliğine neden ‘EVET’ demeleri gerektiği detaylıca anlatılacak. Ardından ‘Evet’ çadırı Kepez Beldesinin mahallelerinde de kurularak buralarda mahalle sakinlerine 16 Nisan’da oylanacak olan Anayasa Değişikliğinde neden ‘Evet’ denmesi anlatılacak ve merak ettikleri soruların cevapları vatandaşlara verilecek.

16 Nisan’a kadar sırayla Kepez de mahallelerimizin belirli noktalarına kurulacak ve her mahalle de 3-4 gün kalacak  olan ‘EVET’ çadırının yanı sıra, AK Parti Kepez Belde yönetimi, AK Parti Kepez Belde Kadın Kolları , AK Parti Kepez Belde Gençlik Kolları , Mahalle Teşkilatları da mahalleler de ev ev, kapı kapı dolaşarak 18 maddelik Anayasa değişikliğini vatandaşlara anlatacak.