21 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ali Şen TÜGVA Ezine Temsilcisi oldu

Türkiye Gençlik Vakfı Ezine İlçe Temsilciliği görevine Ali Şen getirildi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Merkezi, Ezine İlçe Temsilcisi olarak Ali Şen’i görevlendirdi.

TÜGVA Çanakkale İl Temsilcisi tarafından Halil İbrahim Kahraman tarafından görevin kendisine tebliği edilmesinin ardından bir açıklamada bulunan Ali Şen, Türkiye Gençlik Vakfı’nın, yeni Türkiye’nin geleceğinde önemli bir temel taşı olacağını belirterek, “Ülkemizin yeni geleceği doğrultusunda özveri ile çalışmaya devam edeceğiz. Yeni bir vakıfçılık anlayışı ile yola çıkan ve önemli bir misyon yüklenen Türkiye Gençlik Vakfı, dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfıdır. Misyon olarak; gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamaktır. Vizyon olarak; medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olmak yolunda hareket eden ve teşkilatlanan Türkiye Gençlik Vakfı, yeni Türkiye’nin geleceğinde önemli bir temel taşı olacaktır” dedi.

Ali Şen açıklamasının devamında, TÜGVA’nın Türkiye’de gençlere uzanan bir el olduğunu bu anlamda vakfın geleneklere bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan başarılı, hoşgörülü gençlik için çalışacaklarını ifade etti.

TÜGVA Çanakkale İl Temsilcisi Halil İbrahim Kahrama ise yaptığı açıklamada, “tügva Ezine İlçe Temsilciliği görevinin Ali Şen arkadaşımıza tebliğ ettik. Vakfımıza, Ezine ilçesi gençliğine ve kardeşimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

About Post Author