17 Mayıs 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu koordinasyonunda, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Ezine, Bayramiç ve Ayvacık ilçelerinde gerçekleştirilen Anne-Baba Okulu Eğitim Semineri ebeveynlerden büyük ilgi gördü.

26 Ekim 2019 Cumartesi günü Ezine, 27 Ekim 2019 Pazar günü Bayramiç ve Ayvacık ilçelerinde gerçekleştirilen etkinliklere; Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Çanakkale İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek,  Kurul üyeleri Berna Er Ergin, Demet Semizoğlu, Duygu Aktürk, Ebru Çam İlter, Filiz Bahar, Gülçin Semizoğlu, Genel Sekreter Sema Sandal ve çok sayıda ebeveyn katıldı.

“TOPLUMUMUZUN TEMEL TAŞLARI ANNE VE BABA NE KADAR BİLİNÇLİ OLURSA GELECEK NESİLLER O KADAR İYİ YETİŞİR”

Anne-Baba Eğitim Seminerleri hakkında bilgi veren Çanakkale İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek; “Öncelikle bu etkinliğin ilçelerimizde gerçekleştirilmesini sağlayan Ezine, Bayramiç, Ayvacık ve Geyikli Belediye Başkanlarımıza projemize verdikleri destek ve işbirliği için teşekkür ediyorum. Çanakkaleli Kadın Girişimciler olarak bölgemizin sosyal ve ekonomik olarak gelişimine kakı sağlamak için çalışıyoruz. Bu anlamda toplumumuzun temel taşları olan Anne ve Babalarımızın geleceğimiz olan çocuklarımızın yetiştirilmesinde büyük görev ve sorumluluk sahibi olduğunu düşünüyoruz. Projemiz kapsamında, ebeveynlerimiz tarafından doğru bilinen yanlışlar ve özellikle 0-6 yaş gurubu çocukların yetiştirilmesinde karşılaşılan sorunlar, Uzm. Psikolog Dr. Serhan Doğan tarafından bilimsel ve yaşanmış örnekler üzerinde anlatılarak katılımcılar bilgilendirildi. Eğitimler, ebeveynlerimiz tarafından sorulan sorularla son derece faydalı ve interaktif geçti. Katılım sağlayan tüm ebeveynlerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

“ANNE-BABA OKULU EĞİTİM SEMİNERİ 2 KASIM CUMARTESİ GÜNÜ YENİCE 3 KASIM PAZAR GÜNÜ İSE ÇAN’DA EBEVEYNLERİMİZLE BULUŞACAK”

Anne-Baba Okulu Eğitim Semineri programı hakkında bilgi veren Birce Bilici Şimşek, ilçelerde gerçekleştirilen Seminerin 2 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 10:45’de Park Yenice Düğün Salonu, 3 Kasım 2019 Pazar günü saat 10:45’de Çan Esnaf Kefalet Toplantı Salonunda yapılacağını ve tüm ebeveynlerimizin davetli olduğunu belirtti.