Per. May 28th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ANNEMİZ MELAHAT GÜNGÖRDÜ’YÜ SONSUZLUĞA UĞURLADIK

2 min read

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve emekli Belediye Başkatibi Kemal Güngördü’nün eşi, Anadolu Ajansı Muhabiri ve gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Birol Güngördü ağabeyi emekli bankacı Şenol Güngördü’nün sevgili anneleri Melahat Güngördü hakkın rahmetine kavuştu.

Geçtiğimiz hafta geçirdiği ani rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekte olan Melahat Güngördü, yapılan tüm müdahalalere rağmen yaşam mücadelesini kaybederek 29 Ekim Pazartesi günü hakka yürüdü.

Merhume Melahat Güngördü’nün cenazesi 30 Ekim Salı günü evinin önünde helallik alınmasının ardından Ulu Camiine getirildi.

Merhume Güngördü’nün cenazesi burada öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra ailesi ve sevenlerinin gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

Merhume Güngördü’nün cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra eski AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Kaymakam Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Jandarma Komutanı J.zb.Gürkan Irak, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli,AK Parti İlçe Başkanı Güray Yüksel, MHP Ezine İlçe Başkanı A.Tevfik Aytimurer, CHP İlçe Başkanı Serdar Eren, MHP Geyikli Belde Başkanı Nuri Kuşçu, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri, çok sayıda kişi katıldı.

Merhume Melahat Güngördü’ye yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Mekanı cennet olsun.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.