27 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

31122016_1_0030Ayvacık Belediye Başkanı M.Ünal Şahin Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Şahin mesajında şu ifadelere yer verdi.

 “Hizmet ve coşku dolu bir yılı daha geride bırakarak, umut, beklentilerin arttığı, ümit ve heyecanla dolu yeni bir yılı karşılayacak olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Her yeni yıl, hayata dair umutların yeşerdiği, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortam oluşturmaktadır.

Yeni yılın, başta Ayvacık’lı ve Çanakkale’li hemşehrilerim olmak üzere, ülkemize ve tüm insanlığa, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, mevcut birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum.

Yeni yılda da hemşehrilerimize en iyi hizmetleri gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindiğimizi belirtmek istiyorum. Her yeni yıl coşkunun, mutluluğun daha bir anlamlandığı, umudun çoğaldığı, yepyeni beklentilerin doğduğu tatlı heyecanların yaşandığı günlerdir.

Çanakkale’mizin şirin ilçesi Ayvacık’da yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm hemşehrilerimle paylaşıyor, 2017 yılının sevginin, kardeşliğin ve barışın daha da çoğaldığı bir yıl olması dileklerimle tüm hemşehrilerimize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”