28 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, yeni hizmet binasında hizmet vermeye başlayan Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Babaoğlu ve beraberindekileri Başkan Yılmaz kapıda karşıladı.

Babaoğlu’na bu ziyaretinde Belediye Meclis Üyeleri Ali Altan, Mustafa Çetin ve Mustafa Pilan eşlik etti. Başkan Babaoğlu “Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın yeni binasının odamıza ve tüm şoför esnafına hayır ve uğur getirmesini diliyorum. Böyle güzel bir binanın alınarak şoför esnafının hizmetine sunulmuş olması önemli bir yatırım olmuştur. Emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Babaoğlu Başkan Konca’ya gerçekleşen ve gerçekleştirilmesi planlanan çalışma ve projeler konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Babaoğlu şoför esnafımızın her zaman yanındayız. İnşallah ilçemizde gerçekleştireceğimiz çalışmalar ve projeler sonucunda ortaya çıkacak istihdam ile şoför esnafımızın geliri artacaktır.

“ÖNEMLİ BİR YATIRIMA İMZA ATTIK”

Başkan Babaoğlu ve Meclis Üyelerinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Yılmaz Konca de konuşmasında, yıllardır böyle bir yerde hizmet vermenin özlemi içinde olduklarını belirterek, “Ben, Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve odamıza kayıtlı tüm şoför esnafı arkadaşlarımızın da destek ve katkıları ile odamıza hem yeni hizmet binası kazandırdık, hem de gelir elde ettik. İnşallah yeni hizmet binamızda şoför esnafımıza daha güzel hizmet edeceğiz. Binamızın hjayırlı olmasın ı diliyorum. Şoförler Odası olarak Belediye Başkanımız Haluk Babaoğluna’da bugüne kadar bizlere verdiği desteklerden ve samimi ilişkilerimizden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.