Çar. May 20th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Başkan Güray Yüksel Belediye Personeliyle Bayramlaştı

2 min read

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Ezine Belediyesi bünyesinde çalışan personelle bayramlaştı.

Belediyenin yanındaki parkta gerçekleşen programda, mesai arkadaşlarına iyi bayramlar, sağlık ve huzur dileyerek, gönüllerini alan Belediye Başkanı Güray Yüksel, yeni bir bayrama daha sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşadıklarını söyledi.

Başkan Yüksel, bayramlaşma programında yaptığı konuşmasında Belediyeciliğin bir ekip işi olduğuna dikkat çekerek, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı olan Ramazan ayını geride bırakarak, sevdiklerimizle bir arada olduğumuz, dargınlıkları unuttuğumuz Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram süresince belediye ekiplerimiz halkımızın huzur ve mutluluğu için görev başında olacaktır. Tatile gelecek olan misafirlerimizi en iyi şekilde Ezine’mizde ağırlayacağız. Memleketimiz, sevdamız Ezine’miz için canla başla gece gündüz mücadele eden siz değerli Belediye çalışanlarımızın Ramazan Bayramını Kutluyorum. Aileniz, sevdikleriniz ile mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Ezine’mizin Gelişmesi için her daim hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bizlerle beraber aynı heyecanı paylaşan, koşan, yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarımızın gönlümüzde ve yanımızda yeri var. İnşallah hep beraber güzel işler yapacağız. Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilçemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin sevdikleriyle birlikte güzel bir bayram geçirmesi dileğiyle bayramını en içten duygularla kutluyorum” dedi. 

Bayramlaşma Programına AK Parti Ezine İlçe Başkan V. Mehmet Ünsal ve ilçe yöneticileri,  AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye çalışanları ve aileleri katıldı.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.