20 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Başkan Güray Yüksel’den Ezine’ye “MİLLET BAHÇESİ” Müjdesi

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Türkiye genelinde sadece onay alan 10 projeden birisi olan ve Ezine’ye yapılacak olan “MİLLET BAHÇESİ” projesinin onayının alındığı müjdesini verdi.

Başkan Yüksel yaptığı açıklamada Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ işbirliğinde 22.000 metrekare üzerine Ezine’ye yapılacak olan “MİLLET BAHÇESİ” Yapım Projesi onayının alındığı müjdesini verdi.

Başkan Yüksel yaptığı açıklamada Türkiye genelinde sadece 10 projenin onay aldığına dikkat çekerek, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ve Toki işbirliğinde Ezine’mize yapılacak olan “MİLLET BAHÇESİ” yapım projemizin onayını aldık.
Belediyemiz karşısındaki alanlardan başlamak üzere, eski Çifte Havuzlar Parkına kadar uzanan toplam 22.000 m2 alanda yapılacak “MİLLET BAHÇESİ” projemizin yapım çalışmaları için TOKİ’den gelen görevli mühendis ile alanları yerinde inceledik.
Desteklerinden dolayı AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz sayın Av..Bülent Turan’a, Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Çanakkale Mİlletvekilimiz sayın. Jülide İskenderoğlu’na şahsım ve hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

About Post Author