17 Mayıs 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Geyikli’de dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik erzak yardımı dağıtımına katılan Başkan Oruçoğlu, “Vatandaşımızın yanındayız. Sizinleyiz “#evdekal kurallara uy Geyikli biz buradayız” dedi.

Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, yeni tip Koranavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üstü vatandaşlar ile dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yapılan erzak yardımı dağıtımına katıldı.

Geyikli Belediyesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında toplum sağlığının korunması için çalışmalarına devam ediyor. Düzenli olarak beldenin dört bir yanında dezenfekte çalışması gerçekleştiren belediye ekipleri, 65 yaş ve üstü vatandaşlar için getirilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinden çıkamayan yaşlı ve dar gelirli ihtiyaç sahiplerini de ihmal etmiyor.

Geyikli Belediyesi bu kapsamda evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üstü vatandaşlar ile dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik erzak yardımı dağıtımı başlattı.

Belediye Başkanı Oruçoğlu devam eden erzak dağıtımlarını yerinde inceleyerek dağıtımlara bizzat katıldı.

Bu zorlu günlerde belde sakinlerinin, belediyeye daha fazla ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Oruçoğlu, “O yüzden tüm gücümüzle gece gündüz demeden onlar için çalışıyoruz. Geyikli’de yeni tip koronavirüs tedbirlerimiz devam ederken, evinde kalan başta acil ihtiyacı olan vatandaşlarımız olmak üzere ihtiyaç sahibi bütün herkesin talebine yetişeceğiz. Erzak dağıtımımız devam ediyor. Vatandaşımızın yanındayız. Sizinleyiz “#evdekal kurallara uy Geyikli biz buradayız” dedi.