25 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BAŞKAN SEMİZOĞLU ÇAN KARMA OSB TOPLANTISINA KATILDI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu Çan Kaymakamlığı tarafından organize edilen, Çan Karma Organize Sanayi Bölgesi kuruluşu için gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Çan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Çan Kaymakamı Sayın Mustafa Gürdal, Çan Belediye Başkanı Sayın Bülent Öz, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, ilçe Esnaf ve Oda Başkanları ile siyasi parti temsilcileri hazır bulundu.

Çan Karma OSB’nin kuruluş süreçleri hakkında gerçekleştirilen toplantıyla ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Çan Karma Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları hızla devam ediyor. 1915 Çanakkale Köprüsü ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nden sonra bölgemizin ekonomisine çok önemli katkı sağlamasını düşündüğümüz Çan Karma OSB’nin kuruluş çalışmaları için Çan Kaymakamımız Başkanlığında bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Çan Karma OSB’nin kuruluş süreçlerinde Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Yasal başvuru süreçleri tamamlandıktan sonra aynen Ezine Gıda İhtisas OSB’mizde olduğu gibi Çan Karma OSB’mizin de çok hızlı bir şekilde kurulacağına eminiz. 1915 Çanakkale Köprüsü’nün tamamlanmasıyla Çan ilçemizde lojistik olarak çok önemli bir konuma erişecek” dedi. 

 

About Post Author