17 Mayıs 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’li öğrencilerin tatil coşkusu Buz Pateni İle Başlıyor. Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel Cuma günü başlayacak olan ara tatilde Ezine’li öğrencilere unutamayacaklara bir tatil hediyesi sunuyor.

M.İbrahim Dedeoğlu Etkinlik Merkezinde kurulacak olan Buz pistinde öğrenciler 18-24 Ocak tarihleri arasında saat ; 11.00 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz sunulacak olan etkinlikte gönüllerince eğlenecekler.

Belediye Başkanı Yüksel yaptığı açıklamada, “Ezine Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana güzel ilçemizde eğitim öğretim seviyesinin yükselmesi yönünde gerçekleşen tüm çalışmalara ve projelere destek vermeye çalıştık. Ezine’li öğrenci kardeşlerimiz, gençlerimizi yoğun ve yorucu bir ilk yarının ardından sömestr tatiline çıkıyorlar. Bizde onlara karne ve tatil hediyesi olarak güzel bir sürpriz hazırladık. Öğrencilerimizin tatil coşkusu buz pateni ile başlıyor. Öğrencilerimiz tatilde Belediyemize ait etkinlik merkezimizde oluşturulacak olan buz pateni pistinde gönüllerince eğlenecekler. Çocuklarımızın ve gençlerimizin karne tatilini daha keyifli geçirmeleri için kuracağımız Buz Pateni Pistimize tüm hemşehrilerimiz davetlidir” dedi.