9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Güray Yüksel ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.

Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu ile geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleşen ilçe kongresiyle AK Parti Ezine İlçe Başkanlığına seçilen Güray Yüksel ve bazı ilçe yöneticileri ile birlikte Pazar esnafı ve iş yeri ziyaretlerinde bulundu.

İlk olarak ilçe pazaryerini ziyaret eden Başkan Babaoğlu ve Güray Yüksel, ilçe pazarındaki esnafları tek tek ziyaret etti.  Pazarda satış yapan esnaf ve vatandaşlara hayır alışverişler ve bol kazançlar dileğinde bulunan Başkan Babaoğlu ve Yüksel, vatandaşlar ve esnafların talep ve sorunlarını dinledi.

Başkan Babaoğlu ve Yüksel pazara alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarla da sohbetler de bulunarak, onların talep ve isteklerini dinledi, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Pazaryerinden sonrada işyeri ziyaretleri de gerçekleştiren Babaoğlu ve Yüksel, esnaflarla sohbetlerde bulunarak onların istek, sorun ve taleplerini dinledi.

Başkan Babaoğlu yaptığı açıklamada, seçildiğimiz günden bu yana elimizden geldiği sürece halkımızın içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Onların sorunlarını çözmek, istek ve taleplerini yerine getirmek bizim en asli görevimiz. Bugün ilçe başkanlığına yeni seçilen Gürek Yüksel Başkanla birlikte Pazar esnafı ve işyeri ziyaretleri gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerimiz devam edecek. Ezine yapılan yatırım, hizmet ve güzel çalışmalarla ciddi gelişim ve ilerleme içerisindedir. Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız işler ortada. Bu çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi en kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız. Vatandaşlarımız ve Ezine her şeyin en iyisine layık” dedi.

İlçe Başkanı Gürey Yüksel’de yaptığı açıklamada, “Hafta sonu gerçekleşen kongreyle ben ve arkadaşlarım göreve seçildik. İnşallah bundan sonraki süreçte halkımızla iç içe olacak, onlarla hemhal olacak, onların sorunları, beklentileri ve isteklerini yerine getirmek ve çözmek adına çalışmalarımızı Belediye Başkanımızla birlikte yapacağımız istişarelerle hızla çözmeye çalışacağız. Bundan sonraki süreçte esnafla iletişim halinde olarak karşılıklı istişarelerde bulunacağız. Ezine esnafımızı sık sık ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunup daha doğru ve sorunsuz işlerin olmasını hedefliyoruz.” dedi.

Ortak akıl ile şehrin gelişimine katkı sağlamayı hedeflediklerini dile getiren Yüksel, toplantı, görüşme ve ziyaretlerin kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti. Yüksel, “Çünkü ortak akılla yapılan işlerin daha iyi olduğu inancındayız. Ezine, Belediye Başkanımızın ve değerli meclisin yaptığı çalışmalar ile ciddi bir gelişim ve ilerleme kaydetmiştir. Bu gelişim ve ilerlemeyi birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak gerçekleştirdik. Bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğiz. Ezine için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.