16 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BAYRAMİÇ´TE DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR

BAYRAMİÇ´TE DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR

23072016_2_0001

 

 

Bayramiç´in Camicedit Mahallesi Kıbrıs Caddesinde elektrik tellerinin yer altına alınması çalışmalarından sonra doğalgaz hattı ve altyapı çalışmalarına başlandı.

 

Bayramiç her geçen gün değişerek gelişmeye devam ediyor. Bayramiç´in Camicedit Mahallesi Kıbrıs Caddesinde elektrik tellerinin yer altına alınması çalışmalarından sonra doğalgaz hattı ve altyapı çalışmalarına başlandı.

 

Konu ile ilgili görüşlerini açıklayan Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan,  ilçenin elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmalarının devam ettiğini doğal gaz ve su şebekesi çalışmalarının Ezine yolunda başladığını belirterek,  Belediye olarak ilçede yürütülen çalışmaları yakından takip ederek gerek hava kirliliğinin önlenmesi anlamında gerekse alt yapısı ve üst yapısıyla sorunsuz bir Bayramiç oluşturmak için çalıştıklarını söyledi.

 

Belediye Başkanı Sadettin Arslan, ’’Ezine yolu Kıbrıs Caddesinde de çalışmalara başladık. Bu dönemde ilçemizde elektrik tellerinin yer altına alınması çalışmalarından sonra Kıbrıs Caddesinde doğalgaz çalışmalarımız ve altyapı çalışmalarımız hızla devam ediyor. Elektrik ve Doğalgazla birlikte içme suyu şebekelerini yeniliyoruz. Yağmur suyu hatlarını yeniliyoruz. Daha sonra yol asfaltlama ve peyzaj çalışmalarını yapacağız. Bayramiç’i güzelleştirerek, geleceğe taşıyacağız” dedi.