22 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Belediye Meclisinin CHP’li üyesi Ayça Kahrıman, ilçe merkezi Camikebir Mahallesinin belli bir bölümünde yapılacak imar düzenlemelerinin görüşüleceği toplantıya mahalle sakinlerini davet etti.

Meclis Üyesi Kahrıman, Belediye başkanı Güray Yüksel’in Belediye Meclis toplantısında verdiği kararla, Belediye Meclisinde oy birliğiyle alınan karar  ve kendisine verilen yetki sonrası vatandaşın mağdur olmaması adına toplantının 1 Eylül Çarşamba günü 22 Eylül Sosyal Tesislerinde saat: 20.00’de gerçekleşeceğini belirtti.

Kahrıman açıklamasında şunları kaydetti ;

“Değerli Ezineli Hemşehrililerim;

Camikebir Mahallesi imar planı değişikliği ile ilgili olarak 1 Eylül çarşamba günü saat 20:00 da Ezine 22 Eylül Sosyal Tesislerinde Ezine Belediye Başkanlığı bilgisi dahilinde ve fen işleriyle birlikte Camikebir Mahallesinde yapılacak düzenlemelerle ilgili paylaştığım ada parsellerde mal sahiplerinin ortak görüşü alınarak imar düzenlemesi ile ilgili olarak karar alınacaktır. Paylaştığım eklerde ada parsel ve mal sahiplerinin isimleri bulunmaktadır.

İsimlerini paylaştığım kişilerin sahibi olduğu ada parsellerinin İmar planlaması ve düzenlenmesi ile ilgili olarak alınacak ortak kararlar sonrasında sorun yaşamaması adına katılım sağlaması çok önemlidir. Çoğunluk kararı alınacaktır. Bilgilerinize sunarım. Saygılarımla.”