21 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BİGA İİBF DEKANI’NDAN BİGA TSO’YA ZİYARET

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ercan Sarıdoğan, İşletme Bölüm Başkanı Prof.Dr. Nazan Yelkikalan, İbrahim Bodur Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yard.Doç.Dr.Erdal Aydın ve Arş.Gör. Elçin Bayraktar Köse’den oluşan heyet Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Biga İİBF Dekanı ve beraberindeki heyeti Biga TSO’ya gelişlerinde Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Erdoğan, Cüneyt Oflaz ve Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu karşıladı.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan ziyarette, TSO’nun faaliyetleri ve Biga ekonomisine ilişkin bilgiler vererek, Biga’daki yüksek öğrenim kurumlarının her geçen gün geliştiğinden ve büyüdüğünden söz etti ve göreve yeni başlayan Dekan Sarıdoğan’ı tebrik etti.

Ziyarette ayrıca, iki kurum arasında bugüne kadar uyumlu bir çalışma ortamının mevcut olduğu belirtilerek, bundan sonra da devam etmesi temennisinde bulunuldu. Doğan, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Biga Meslek Yüksek Okulu’nun Biga için vazgeçilmez öneme sahip kurumlar olduğunu belirterek, hedeflerinin bağımsız Biga Üniversitesi olduğunu dile getirdi. Doğan, Biga’da bulunan yüksek öğrenim kurumlarını her platformda desteklemeye devam edeceklerini belirterek, Dekan Prof. Dr. Ercan Sarıdoğan’a ve tüm akademik personele çalışmalarında başarılar diledi.

About Post Author