28 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğü görevini yürüten 2. Sınıf Emniyet Müdürü Kuvvet Yaşar, Bingöl İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanmasının ardından görevine başladı.

Daha öncede Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinde de bulunan ve Bingöl İl Emniyet Müdürlüğünde Terör Güvenlik, Çevik Kuvvet Şubeleri ile Kiğı ve Adaklı İlçelerinden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevlerini yürütecek olan Yaşar gazetemize yaptığı açıklamada, “Bayrağımızın dalgalandığı her yerde görev yaparız. 1997-1998 yıllarında askerlik hizmeti için bulunduğum Bingöl’de tekrar görev yapmanın mutluluğu ile her zaman olduğu gibi, Bingöl halkının huzuru için son derece dikkatli ve duyarlı bir şekilde görevimizi sürdüreceğiz. Bir süre ilçe emniyet müdürü olarak görev yaptığım güzel ilçemiz Ezine’ye de sevgi ve saygılarımı iletiyorum.” dedi.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak Bingöl İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine başlayan, Ezine’de görev yaptığı süre içerisinde başarılı çalışmalarıyla Ezine halkının sevgisini ve takdirini kazanmış Emniyet Müdürümüz Kuvvet Yaşar’a hayırlı olsun dileklerimizle yeni görevinde üstün başarılar ve mutlu bir yaşam diliyoruz.