5 Ağustos 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BAL Liginin yeni ekibi Bozcaadaspor, dış transferleri kapsamında Geliboluspor’dan Hakan Şişli’yi renklerine bağladı.

BAL Liginin yeni temsilcisi Bozcaadaspor, başarılı teknik adam İbrahim Zeki Kutver ile yeniden anlaşmasının ardından iç transfere hız vermiş ve geçen sezon renklerine katıığı EnesCengiz, Uğur Kaçar ve Okan Kuru’nun ardından dış trasnferde de Süper Amatör ligin başarılı temsizlcilerinden Geliboluspor’un başarılı sol bek oyuncusu Hakan Şişli’yi de renklerine bağlayarak iddialı bir kadro kurma yolunda iyi bir adım attı.

Bugüne kadar İstanbul Siirt,  İstanbul Kastamonu, Evkur Yeni Malatya, Çanakkalespor ve Geliboluspor takımlarında forma giyen Hakan Şişli, geçen sezon Geliboluspor’da 8 gol 12 asistlik başarılı performansıyla göz doldurdu.

Bozcaadaspor Kulübü Başkanı Osman Ataol gazetemize yaptığı açıklamada, “İç transferlerimizi yapmaya devam ediyoruz. Bu arada BAL liginde de iddialı bir kadro kurmak içinde hocamızın uygun gördüğü oyuncularla da görüşmelerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda Geliboluspor’un başarılı oyuncusu Hakan Şişli ile de anlaşarak renklerimize bağladık. Hakan kardeşimizin Bozcaadaspor’a başarılı performansıyla çok şey katacağına olan inancımız tam. Kendisine sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyor hayırlı olsun diyoruz” dedi.

Bozcaadaspor’un başarılı teknik adamı İbrahim Zeki Kutver ise yaptığı açıklamada, Bozcaadaspor olarak BAL ligi gibi zorlu bir ligde mücadele edeceklerini ve bu ligde de başarılı olmak istediklerine dikkat çekerek, “BAL liginde başarılı olabilmek için güçlü ve mücadeleci bir kadro kurmak istiyoruz. Bu kadroda da oyuncularımızın gerek fiziken gerekse ruhen yüksek bir mantalitede bütün güçlerini sahaya yansıtacakları bir kadroya sahip olmak için gerek iç gerekse dış transferlerimizi titizlikle yürütüyoruz. Hakan Şişli kardeşimizi geçen yıl süper amatör ligin başarılı temsilcilerinden Geliboluspor’daki başarılı performansıyla takibimizdeydi. Kendisiyle yaptığımız görüşmelerde de kendisinin de Bozcaadaspor da mücadele etmekten mutluluk duyacağını öğrendik ve anlaşmamızı sağladık. Bozcaadaspor ailesine ve kendisine hayırlı olması temennisiyle sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyoruz” dedi.

Başarılı sol bek Hakan Şili ise yaptığı açıklamada, “Bozcaadaspor gibi büyük bir camiaya ve aileye katıldığım için çok mutluyum. İbrahim hocam ile yaptığımız görüşmelerde Bozcaadaspor’da mücadele etmem teklif edilince bundan mutluluk ve gurur duyacağımı söyledim. Bireysel hedeflerim ve takımımın çıkarları için elimden gelenin en iyisi yapmaya çalışacağım. İnşallah süper amatör ligde gerçekleştirdiğimiz başarılı performansımızı BAL liginde de sergileyerek başarılı sonuçlar almak için bende takımıma elimden gelen tüm çabayı ve performansı ortaya koyacağım. Bozcaadaspor ailesine ve bana hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Copyright © All rights reserved. | Newsever by AF themes.