7 Temmuz 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Bozcaadaspor Okan Kuru İle yeniden Anlaştı

Bozcaadaspor iç transfer görüşmelerinde takımın genç ve dinamik oyuncularından başarılı stoper ve sol bek oyuncusu Okan Kuru ile tekrar anlaştı.

Geçtiğimiz sezon süper amatör ligde bu yıl da BAL liginde mücadele edecek olan Bozcaadaspor’un  oyuncusu Okan Kuru, ortaya koyduğu mücadeleci ve hırslı oyunu geçtiğimiz sezon 4 gol 3 asist ile başarılı oyunu ile futbolseverlerin beğenisini kazandı.

Bozcaadaspor Başkanı Osman Ataol yaptığı açıklamada, “Başarılı oyuncumuzla tekrar anlaştık. Okan Kuru kardeşimiz disiplini, başarılı ve hırslı oyunu ile takımıza bu güne kadar çok şeyler kattı. İnşallah BAL liginde mücadele edeceğimiz zorlu sezonda da takımımızın alacağı başarılı sonuçlarda katkı sağlayacağına olan inancımız tamdır. Kendisine sakatsız ve başarılarla dolu bir sezon diliyor, kulübümüze, kendisine ve Bozcaada’mıza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Başarılı oyuncu Okan Kuru ise yaptığı açıklamada; “Geçen sezon başarılı olduk bu sene de elimizden gelen her şeyi yapacağız takım olacağız ve başarılı olacağız inşallah. Bal ligi Bozcaadaspor’a hayırlı olsun.

Teknik Direktör Kutver ise açıklamasında, “Takımımızın iç tranfer görüşmelerinde Okan Kuru kardeşimizle yeniden anlaşmaya vardık. Okan Kuru başarılı ve hırslı oyun anlayışı ile takımımızın şampiyonluğunda ve BAL ligine yükselmesinde büyük emekleri oldu. İnşallah BAL liginde de Okan Kuru kardeşimiz başarılı oyunu ile takımımızın alacağı başarılı sonuçlarda etkili olacaktır. Kendisine ve Bozcaadaspor ailesine hayırlı olmasını diliyor, sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyorum” dedi.