7 Temmuz 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Bozcaadaspor Uğur ve Enes ile Anlaştı

İç transfer çalışmalarını hızla yürüten Bozcaadaspor, geçen sezon devre arası renklerine kattığı Uğur Kaçar ve Enes Cengiz ile yeniden anlaştı.

Başarılı teknik adam İbrahim Zeki Kutver ile yeniden anlaşarak transfer çalışmalarına hız veren Bozcaadaspor, geçen sezon devre arasında renklerine kattığı Uğur Kaçar ve Enes Cengiz ile yeniden anlaştı.

Sağ açık, sol açık ve forvet arkası mevkilerinde oynayan başarılı oyuncu Uğur Kaçar ve mevkisinde oynayan Enes Cengiz’i tekrar kadrosuna katan Bozcaadaspor Kulübü Başkanı Osman Ataol gazetemize yaptığı açıklamada, “Geçen sezon hocamızın tavsiyesi ve isteği ile devre arasında renklerimize kattığımız Uğur Kaçar ve Enes Cengiz, takımımızın şampiyonluğu yolunda ve BAL ligine yükselmesinde çok büyük emekleri ve katkıları oldu. İnşallah bu oyuncularımız takımımızın BAL ligi mücadelelerinde ve alacağı başarılı sonuçlarda da etkili, hırslı ve disiplinli oyun anlayışları ile pay sahibi olacaklardır. Oyuncularımıza sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyoruz” dedi.

Başarılı teknik Hoca İbrahim Zeki Kutver ise yaptığı açıklamada, “Her iki başarı oyuncumuz şampiyonluk ve BAL liginde takımımızın başarılı sonuçlarında çok büyük katkıları oldu. Başkanımız ve yönetimimizle yaptığımız görüşmelerde her iki oyuncumuzun da Bozcaadaspor’un BAL ligindeki yolculuğunda alacağı başarılı sonuçlara da büyük katkı sunacağına olan inancımız tam olduğundan tekrar anlaşma sağladık. Bozcaadaspor ailesine, ilçemize ve oyuncularımıza hayırlı olması temennisiyle her iki oyuncumuz da sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyoruz” dedi.

Başarılı oyuncular Uğur Kaçar ve Enes Cengiz’de yaptıkları açıklamada, Bozcaadaspor ile yeniden anlaşma sağladıklarından dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek, Bozcaadaspor’un BAL liginde başarılı olması için ter dökeceklerini ve bu ailenin bir üyesi olmaktan gurur duyduklarını belirttiler.