3 Temmuz 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Bozcaadaspor’dan Başkan Burak Aktan’a Ziyaret

Bozcaadaspor Başkanı Osman Ataol beraberinde teknik direktör İbrahim Zeki Kutver ile birlikte ak Parti Bozcaada İlçe Başkanı Burak Aktan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Aktan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bozcaadasporumuz geçen sezonu Şampiyon olarak tamamlamış ve Çanakkale’nin köklü kulübü Çanakkale Dardanelsporu’da yenip BAL ligine yükselerek Bozcaada halkına, bizlere ve Çanakkale’ye haklı bir gurur, onur ve mutluluk yaşatmıştır. Ben başta Kulüp Başkanımız Osman Ataol ve değerli yönetimine, başarılı teknik adamımız İbrahim Zeki Kutver ve diğer teknik heyetimize, çok değerli oyuncularımıza yürek dolu sevgilerimle teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah Bozcaadaspor’umuz BAL ligindede fırtınalr estirecek ve başarılara imza atacaktır. Bundan şüphemiz yoktur. Bizlerde ben ve ilçe yöneticileri olarak Bozcaadaspor’umuzun her zaman yanındayız. Stadımızda şuan tadilat ve yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Yeni sezona bu hazırlıklarımızı tamamlayarak gireceğiz. Bundan sonrada kulübümüzün daha büyük başarılara ulaşmasında da elimizden gelen tüm desteği ve çabayı sarfedeceğiz. Çanakkale ASKF ve Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzle istişarelerimiz ve görüşmelerimiz devam ediyor. Kulübümüze daha nasıl katkılarda bulunabiliriz bu gün burada Osman Başkanım ve İbrahim hocam ile istişaremizi yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. İnşallah bundan sonra da el ele verip omuz omuza hep birlikte tüm ada halkımız ile Bozcaadaspor’umuzun bir çok başarısını beraber yaşamak istiyoruz. Osman Ataol başkanıma ve değerli yönetimine Bozcaaaspor’a bu güne kadar yaptıkları katkılardan ve büyük emeklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Genç ve başarılı teknik direktörümüz ve değerli teknik heyetimize de bundan sonraki müsabakalarda başarılar diliyoruz. İnşallah kulübümüzü en kısa zamanda 3. Ligde göreceğiz” dedi.

Başkan Ataol’da güzel temenni ve düşünceleri için Başkan Burak Aktan’a teşekkür ettiklerini belirterek, bundan sonraki süreçte de Bozcaadaspor’un başarısı için istişarelerinin devam edeceğini dile getirdi. Ataol konuşmasında, “Burak başkanımızın da girişimileri ile şuanda stadımızda ve çevresinde çalışmalar devam ediyor. İnşallah çalışmalar bitince stadımız daha güzel olacak. Eksiklerimiz muhakkak var. Bunlarında giderilmesi konusunda Burak Başkan ile görüşmelerimiz devam ediyor. Sağolsun başkan her türlü desteği veriyor, vermeye de devam edeceklerini bize iletti. İnşallah Bozcaadaspor BAL liginde de alacağı başarılı sonuçlarla adamızın ve tüm Çanakkale’mizin gururu olmaya devam edecektir” dedi.

AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ümit Kahyaoğlu’nunda hazır bulunduğu ziyarette Bozcaadaspor Başkanı Ataol tarafından Başkan Aktan’a 2018-2019 sezonu Şampiyonluk forması hediye edildi.