28 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, son günlerde Odayı hedef alan fiili gayretlere ve maksatlı açıklamalara cevap vermeyeceğini belirterek; “Derdi koltuk olan varsa seçilir gelir oturur” dedi.

Engin açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“Türkiye kirli bir taarruz altındadır. Her gün şehitlerimizi toprağa veriyoruz. Gün kişisel hesaplar günü değildir. Gün, Ülkemizin ve Çanakkale’mizin bütün değerlerine, bütün kurumlarına sahip çıkma günüdür. Milli birlik ve beraberlik günüdür. Böyle bir zamanda birlik ve beraberlik içinde olmayı milli görev biliyorum.”

“Derdi koltuk olan varsa seçilir gelir oturur”

“Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Çanakkale İş Dünyasının kalbidir. Saygın ve değerli bir kurumudur. Kimden gelirse gelsin, ne denli haksız olursa olsun şahsımda Odamızı hedef alan fiili gayretlere ve maksatlı açıklamalara cevap vermeyeceğim. Derdi koltuk olan varsa seçilir gelir oturur. Ama derdi başka emellere hizmet etmek olan varsa ÇTSO yanlış adrestir. Benim için;  birlik ve beraberliğimizden, Ülkemizin bütünlüğünden daha değerli hiç bir şey yoktur.”