20 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BÜLENT ŞARLAN : “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Çanaklale Barosu Başkanı Bülent Şarlan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Şarlan mesajında şunları kaydetti.

“Gazetecilik mesleğinin ilkelerini benimsemiş, tarafsız, adil, bağımsız habercilik yapan, bu uğraşları esnasında zor şartlar altında çabalayarak, insanlara; doğru, güvenilir, objektif ve ilkeli habercilik anlayışı içinde bilgiler sunan değerli gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarım.

Gazetecilerimiz; halkımızın haber alma hakkını sağlayan, toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktarmak adına önemli bir görevi üstlenen yanı sıra ilimizin kalkınmasında, tanıtılmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine önemli katkılar sağlayan bir meslek grubunun mensuplarıdır. Bu anlamda sunulan katkılardan dolayı değerli basın mensuplarımıza Çanakkale Barosu Avukatları şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu vesilesiyle ebediyete intikal eden basın mensuplarını minnetle ve rahmetle anıyor, ajanslarımız da, yerel ve ulusal gazetelerimizde ve yayın organlarımızda görev yapan değerli basın mensuplarımızı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle tebrik ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.”

 

About Post Author