18 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AK Parti’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında Çanakkale’den umreye giden Roman vatandaşları AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ziyaret etti.

AK Parti’nin sorumluluk projesi kapsamında Çanakkale merkez ve Lapseki ilçelerinde yaşayan Roman vatandaşlar, umreye gönderildi. Umre ziyaretini gerçekleştiren vatandaşların evine giden  Turan’a vatandaşlar teşekkür etti.

Ziyarete Ak Parti çanakkale Milletvekili Julide İskenderoğlu, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl başkanı Naim Makas’da eşlik etti.

Umreye Giden Ayten Olgun; “ Çok güzel yaşantı yaşadım orada. Bir rüya gördüm orada o rüyam çok çabuk bitti. allah bin kere razı olsun Bülent Turan’dan” diyerek mutluluğunu paylaştı.

Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “ Çanakkale’mizin çok değişik sosyal kesimleriyle, onların talepleri doğrultusunda adımlar atmaya gayret ediyoruz. Bugünde Çanakkalemizin roman mahallesinde yaşayan, umreye gitmek isteyen çok sayıda kardeşimizin en azından bir grubunu umreye gönderme imkanı bulduk ve onları karşılama törenine katılma imkanı bulduk. Oraya gittiler hem ülkemize hem bize dua ettiler ve geldiler bugün onları karşıladık, onlarla beraber zaman geçiriyoruz. Onların bu taleplerini karşılamak bizim için büyük bir şeref. Allah ülkemize birlik beraberlik versin devletinize zeval vermesin. Her isteyene istedikleri imkanla istedikleri taleple yerine getirme imkanı versin. Bugün roman mahallemizde böyle heyecanlı bir ekiple beraber onları görmüş olmanın verdiği onurla beraber mutluluk duyuyoruz.”