21 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Baro Başkanı Soner Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Baro Başkanı Soner Aydın, Başkan Yardımcısı Şebnem Çitak, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşin Karakaya Şişek, Eyüp Algül, Sinem Koşik, Baro Genel Sekreteri Enes Çetin ve ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal hazır bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada;“Üyelerimizin hukuki konularda yaşadıkları zorluklarda yanlarında olarak onlara destek vermeye çalışıyoruz. Odamız, sosyal ve ekonomik dengeleri geliştirici, rekabeti artırıcı projeler yürütüyor. Üye odaklı çalışmalarımızda tüm paydaşlarımızla işbirliği yapıyoruz. Bu kapsamda Çanakkale Barosu ile ilişkilerimiz ve diyaloglarımızı aynı seviyede sürdürmek en büyük temennimiz olacaktır diyerek, gerçekleştirilen ziyaret için Baro heyetine teşekkür etti.

Baro Başkanı Soner Aydın’da, görüşmeden duyduğu memnuniyeti ifade ederek; arabuluculuk, şirketlerin avukat zorunluluğu gibi konularda bilgi verdi ve her zaman görüş alışverişinde bulunmak istediklerini belirtti.