30 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇANAKKALE GÜÇBİRLİĞİ’NDEN ÖĞRETMENLERE KAPLICA TATİLİ

Çanakkale Güç Birliği Platformu tarafından düzenlenen çekiliş sonucunda beş öğretmen eşleriyle birlikte kaplıca tatili kazandı.

Çanakkale Güç Birliği Platformu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle anlamlı bir kampanya düzenledi. Yapılan girişimler neticesinde beş öğretmen ve eşleri için kaplıca otelleri tahsis edildi. Öğretmenlerin başvurularını sosyal medya üzerinden alan Platformun çekilişine Çanakkale merkez ve ilçeler ile köylerinden 70 öğretmen katıldı. Çekilişler Platform Başkanı Gökhan Bayram ve platform üyesi emekli öğretmenler tarafından yapıldı.

Yapılan çekiliş sonucunda Hüseyin Akif Terzoğlu İlkokulu’ndan Emine Boz Ramada Resort Kazdağları Thermal ve Spa’da, Turgutreis Ortaokulu Öğretmeni Seher Sonkurt Hattuşa Astyra Thermal Resort ve Spa’da, Emekli Öğretmen Sevgi Gezen Adrina Thermal Health ve Spa Oteli’nde, Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi Öğretmeni Gülden Elmas Köşdere Kırkgeçit Termal Oteli’nde ve ÇOMÜ Öğretim Elemanı Pınar Borlat Güre Afrodit Termal Tesisleri’nde yanlarında bir kişiyle tatil yapma hakkı kazandı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladığını ifade ederek “Bu özel günde bir emekli öğretmenimiz, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteden birer öğretmenimiz bizden tatil kazanmıştır. Kendileri çok özel bir şekilde ağırlanacak ve istirahat edeceklerdir. Öğretmenlerimizi kutluyoruz. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü tebrik ediyoruz.” dedi.

About Post Author