13 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale KHB Genel Sekreterliği’nde Devir Teslim

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Yaklaşık 22 ay boyunca Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini yürüten Op. Dr. Tezcan Sezgin, görevi yeni atanan Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ’ a devretti.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ nde gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşma yapan eski Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Tezcan Sezgin “Çanakkale’ye hizmet ettiğim için onur duyuyorum.  İnşallah güzel hizmetler sunmuşuzdur, güzel sonuçlar ortaya çıkarmışızdır. Bu çalışma sürecinde bize destek olan bürokratlarımıza, sayın Valimize, yönetici arkadaşlarımıza, Başhekimlerimize, basın mensuplarına ve tüm çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak değişimi, bu bir görev değişimi hocamda inşallah bizim bıraktığımız yerden alır daha üst noktalara getirir. Kendisine hayırlı olmasını temenni ediyorum, Allah kimseyi mahcup etmesin. Bütün arkadaşlarımızın da çalışmalarına aynı hız aynı heyecanla ve aynı özveriyle devam edeceklerinden hiç şüphem yok. Hayırlı uğurlu olsun hocam, hoş geldin. ”dedi.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini devralan Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ’ da yaptığı konuşmada: “Önemli olan vatandaşa dokunabilmek, onların ızdırabını giderebilmek, bu bir bayrak yarışı. Artvin’ de Genel Sekreterlik görevi yaptım. Daha sonra Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim yardımcılığı görevinde iken böyle bir görev değişikliği oldu. O yüzden, Genel Sekreter arkadaşımıza çalışmalarında başarılar dileriz. Sağlık camiası büyük bir camia hep beraber Çanakkale halkımıza daha iyi hizmet vermek için buraya geldik, bu makamlar baki değil. Çanakkale ihtişamı ile yerinde durur. Önemli olan buraya faydalı olabilmek, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırabilmek, onların yanında olabilmek. Bu gaye ile bir araya geldik inşallah biz mutlu edebiliriz, mutlu şekilde de ayrılabiliriz. Genel Sekreterime teşekkür ediyorum.” dedi. Konuşmaların ardından çiçek takdiminde bulunuldu.

Devir teslim töreninin tamamlanmasının ardından Genel Sekreter Yeşildağ, Genel Sekreterliğe bağlı 11 sağlık tesisinin Başhekimleri ile toplantı yaparak çalışmalarına başladı.

 

11112016_7_0002

11112016_7_0003

11112016_7_0004

11112016_7_0005

 

 

About Post Author

Bu kapanacak 0 saniye