13 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇANAKKALE TİCARET BORSASINDAN BARO BAŞKANI AV. AYDIN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ


Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya Üzen ve Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz aylarda yapılan Çanakkale Barosu Genel Kurulunda Baro Başkanı olarak seçilen Av. Soner Aydın ile Yönetim Kuruluna “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Çanakkale Barosunda gerçekleşen ziyarette ÇTB Başkanı S. Kaya Üzen, Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu Üyeleri Birol Çetin ve Ruhi Badem ile Genel Sekreter Sevcan Elver’i Baro Başkanı Av. Soner Aydın, Başkan Yardımcısı Av.Şebnem Çıtak, Sayman Av.Pelin Turan Erkan, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Sinan Koşik ve Av.Soner Tunalı ile Genel Sekreter Av.Enes Çetin ağırladı.

Başkan S.Kaya Üzen Baro ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olduklarını ve önemli çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, “Ülkemizde ve dünyada adaletten daha önemli bir olgu yok. Adalet olmadan ne sağlıkta ne de başka hizmetlerin yapılmasının da anlamı yok. Sizlerin verdiği mücadelenizin ne kadar önemli olduğuna da biliyoruz. Size ve yönetim kurulu üyelerinize yeni dönemde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ziyarette iş dünyasının hukuki anlamda karşılaştığı sorunlar başta olmak üzere, tahkim ve arabuluculuk ile ilgili konularda, ülkemizin son günlerde yaşamış olduğu yangın ve sel felaketleri ve mülteci sorunları gibi konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

Sohbet havasında geçen buluşmada Çanakkale Ticaret Borsası ve Çanakkale Barosu işbirliğinde yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Baro Başkanı Av. Soner Aydın ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Çanakkale Ticaret Borsasına teşekkür ettiler.

 

 

 

 

About Post Author