17 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü Belgelendirme Merkezi (TSE) tarafından 4 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilen ISO 9001:2015 gözetim tetkikini başarıyla tamamladı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen TSE gözetiminde, TSE Baş Tetkikçisi Gökhan Karay, Genel Sekreter Sema Sandal, Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt ve Oda TSE Sorumlusu Evren Şahin’in hazır bulundu.

TSE Baş Tetkikçisi Gökhan Karay’ın yer aldığı TSE gözetiminde, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Sorumlusu ve Kalite Yönetim Temsilcileri ile birlikte Odanın 9001:2015 Standardı kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar, yönetim süreçleri ile tüm birimleri ve kurumsal altyapısı tetkik edildi.

Denetim kapanış toplantısında açıklama yapan TSE Baş Tetkikçi Gökhan Karay,Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kalite Yönetim sisteminin uygulamasında TSE standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen çalışmalar dolayısıyla başta Genel Sekreteri Sema Sandal olmak üzere, Akreditasyon  ve Kalite Sorumlusu ile tüm Oda çalışanlarını kutladı.