15 Temmuz 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇANAKKALE ZİRAAT ODASINDA YENİ YÖNETİMLERİN İLK TOPLANTILARI YAPILDI

Çanakkale Ziraat Odasında 2 Şubat tarihinde gerçekleşen kongreden sonra ilk yönetim kurulu ve meclis toplantısı yapıldı.

Çanakkale Ziraat Odası’nda 2 Şubat’ta yapılan kongreden sonra seçime tek liste ile giren İsmail Kaya ve arkadaşları seçimin Yüksek Seçim Kurulu’nca resmileşmesinin ardından ilk Yönetim Kurulu ve Meclis Toplantısı gerçekleşti.

Toplantıda yönetim ve meclis içindeki görev dağılımları yapılarak yeni döneme başlandı. Buna göre Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Cahit Toprakkarıştıran, Muhasip Üyeliğe Mücahit İldeniz, Meclis Başkanlığına Necmi Mutlu, Meclis Başkan Vekilliğine Sebahattin Öksüz getirildi.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan İsmail Kaya, birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin çok önemli olduğunun altını çizerek, “Önümüzdeki dönemde üreticilerimizin sorunlarını dile getirmeye devam edeceğiz. Bu noktada her Meclis Üyesine önemli görevler düşmektedir. Bu sorunların iyi niyet çerçevesi içinde tespiti ve çözüme kavuşması konusunda çalışma grupları oluşturup, birlikte hareket edeceğiz.” Dedi. Kaya konuşmasında tarımın Çanakkale’de çok önemli bir yeri olduğunu ve bununla birlikte tarımda sorunlarında olduğunu vurgulayarak, yeni seçilen Yönetim Kurulu Üyelerini ve Meclis Üyelerini tebrik edip, bütün üyelere başarılı bir çalışma dönemi geçirmeleri dileklerinde bulunarak sözlerine son verdi.