Cts. Oca 18th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale’de Çelik Kaynakçı Mesleki Yeterlilik sınavları düzenleniyor

1 min read

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Çanakkale İli genelinde düzenlediği Mesleki Yeterlilik sınavlarına, Çelik Kaynakçı Mesleki Yeterlilik sınavı ile devam ediyor.

Çanakkale’de Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) ve MEYBEM A.Ş. işbirliğinde Çelik Kaynakçı Mesleki Yeterlilik sınavları düzenlenecek.

Teorik sınavlarda, Kaynak İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği hususunda ölçme değerlendirmeye tabi tutulacak adaylar daha sonra uygulama sınavlarında; Elektrotla Ark Kaynağı, Tel Elektrotla Metal-Ark Asal Gaz Kaynağı (MIG Kaynağı) , Tel Elektrotla Metal-Ark Aktif Gaz Gaz Kaynağı (MAG Kaynağı), Tungten Asal Gaz Arak Kaynağı (TIG), Oksi-Asetilen Kaynağı, Metal Ark-Asal Gaz Kaynağı (MIG) Alüminyum, Tungsten Asal Gaz Ark Kaynağı (TIG) –Alüminyum kaynaklarından tercih ettiği birimlerde sınavlara tabii tutulacak.

SON BAŞVURU 29 KASIM 2018 PERŞEMBE GÜNÜ MESAİ SAATİ BİTİMİ

ÇTSO’dan yapılan açıklamada, başvuru yapmak isteyen adayların 450-TL. sınav ücretini; MEYBEM A.Ş. ‘nin İş Bankası Akay  Şubesi TR57 0006 4000 0014 2011 1580 36 IBAN numarasına yapmaları gerekmekte olduğu ve  Banka ödeme dekontu açıklamasında; Ad, Soyad, T.C. No. ve girilecek Meslek adı  belirtilmesi gerektiği vurgulandı.

Adayların banka ödemelerini yaptıktan sonra, banka dekontu, kimlik fotokopisi ve 2 adet resim ile birlikte ÇTSO’ya kesin kayıt için başvuru yapmaları gerekmekte olduğu ve son başvuru tarihinde 29 Kasım 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar devam ettiği belirtildi.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.