Çanakkale’de Cinayet : ”Bar Görevlisi Bıçaklanarak Öldürüldü”

Çanakkale’de bir eğlence mekanının güvenlik görevlisi tartıştığı kişi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Çanakkale’de bir kafe barın kapısında güvenlik görevlisi olarak çalışan 36 yaşındaki Mustafa Özpınar, iddiaya göre alkollü olduğu için içeriye almak istemediği 30 yaşındaki H. Ç. tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Alınan bilgiye göre  Kayserili Ahmetpaşa Caddesindeki bir eğlence mekanına gelerek içeri girmek isteyen Haydar Ç., kapıdaki görevli Mustafa Özpınar tarafından alkollü olduğu gerekçesiyle alınmadı.

Bu duruma sinirlenen Haydar Ç. yanındaki bıçağı tartıştığı Mustafa Özpınar’ın göğsüne sapladı. Kalbine isabet eden tek bıçak darbesiyle ağır yaralanan Özpınar, ihbar üzerine olay yerine gelen ambulans ile Çanakkale Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Özpınar, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

H. Ç. polis tarafından yakalanarak gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Öte yandan, güvenlik görevlisi Mustafa Özpınar’ı bicaklayarak ölümüne sebep olan kişinin kimliği ortaya çıktı. Şahsın bir otomotiv firmasında çalışan, 1994 doğumlu H.Ç olduğu belirtildi. Genç yaşta alkol nedeniyle katil olan Şüpheli H.Ç polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken,  olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Çıkan tartışmada hayatını kaybeden Mustafa Özpınar’ın Çanakkale’deki sevenleri sosyal medya hesapları üzerinden üzüntülerini dile getiren paylaşımlarda bulundu.