28 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen, Çanakkale İl Belediye Başkanları Kasım ayı Toplantısı Ezine’de gerçekleşti.

Toplantıya CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural, CHP Ezine İlçe Başkanı Caner Şahin, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Mustafa Özacar, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ve İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, partililer katıldı.

CHP Ezine İlçe Başkanlığı ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda ülke gündemi ve ekonomi masaya yatırıldı   

CHP’li Belediye Başkanları önce Ezine İlçe Başkanlığına ziyarette bulundular. Sonrasında ise esnafla bir araya geldiler. Belediye Başkanı ve yöneticiler ziyaretlerde esnafların ve vatandaşların istek, öneri, şikâyet ve sorunlarını dinleyip not aldılar. 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Ezine’de gerçekleşen toplantı ile ilgili yapmış olduğu paylaşımda “CHP İl Başkanlığımızca düzenlenen ilçe programlarımızın bugünkü durağı Ezine. İl Başkanımız, Ezine İlçe Başkanımız, örgüt yöneticileri ve Belediye Başkanlarımızla beraber Ezineli hemşerilerimizle bir aradayız” ifadelerini kullandı.

CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural ise yaptığı açıklamada Ezine halkı ve esnafının ekonomik sıkıntıları hiç çekinmeden dile getirdiklerini belirterek, “Ülkenin en önemli sorunu olan ekonomik kriz acil çözülmeli, çözümü hemen seçimdir” dedi.