7 Temmuz 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

CENGİZ GÖNÜL SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Geçmiş dönem Ezine MHP Ezine İlçe Başkanlarından Cengiz Gönül hayatını kaybetti. Gönülv Ezine’de toprağa verildi.

Ezine’nin tanınmış ve sevilen esnaflarından, Rana Gönül’ün eşi, Sevde Karadaş, Mustafa ve Engin İrfan Gönül’ün babaları, Malik Karadaş’ın kayınpederi, geçmiş dönem MHP Ezine İlçe ve Ülkü Ocakları Başkanlarından Cengiz Gönül geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Cengiz Gönül’ün cenazesi Teşvikiye Camisinde öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazından sonra İlçe Kabristanlığında dualar ve göz yaşları içerisinde toprağa verildi.

Cenaze törenine İlçe Kaymakamı Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Başkan Yardımcısı Mehmet Arat, MHP İl Başkanı Hakan Pınar ve yöneticiler, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Rıdvan Uz, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, MHP İlçe Başkanı Nurettin Açıkgöz, AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Fakılı, Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Yöneticiler, Siyasi Parti yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Ses sanatçısı “ASEF” te çocukluk yıllarının başkanının cenaze törenine katılarak son görevini yerine getirdi.

EZİNETÜRK GAZETESİ Ailesi olarak, merhum Cengiz Gönül’e yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.