28 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

CEVATPAŞA ORTAOKULU DART YARIŞMASINDA İL BİRİNCİSİ

Ezine’nin başarılı eğitim kurumlarından Cevatpaşa Ortaokulu Yıldız Erkekler Dart Takımı İl Birincisi oldu.

Ezine’nin başarılı eğitim kurumlarından Cevatpaşa Ortaokulu, Okul Sporları Dart İl Birinciliği kapsamında 7 Ocak-15 Ocak tarihleri arasında Çan ilçesinde yapılan ve 17 takımın mücadele ettiği Yıldız Erkekler Dart İl Birinciliği müsabakalarında tüm rakiplerini geride bırakıp İl 1. si olarak Ezine’ye haklı bir gurur yaşattı.

Başarılı ve Şampiyon öğrencilere Kupa ve Madalyaları Çan’da düzenlenen törende Çan Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Ergüven tarafından kendilerine takdim edildi.

Kupa ve madalyalarını Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergüven’in elinden alan başarılı sporcular burada yaptıkları açıklamada, il birincisi olmaktan dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını ve bu birincilik başarılarını devam ettirmek istediklerini ifade ederek, bu başarılarını öğretmenlerine, okullarına ve tüm Ezine’ye armağan ettiklerini söylediler.

Şampiyonluk Kupaları ve madalyaları ile Ezine2ye dönen başarılı sporcular Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman’ı makamlarında ziyaret ederek bu başarılarının artarak devam edeceğinin sözünü verdiler.

Kaymakam Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman’da başarılarından dolayı başarılı sporcuları kutlayarak bu başarılarının devamını dilediklerini ve ilçede sporun gelişmesi ve başarının artması yönünde ellerinden gelen tüm çabayı sarf ettiklerini ve her türlü desteği verdiklerini, bu desteğe de devam edeceklerini ifade ettiler.

 

About Post Author